Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

uliks, da li te boli taj threading? ja ga radim vec preko 3 godine (ne radim ja vec mi rade drugi) i svaki put kad sednem u onu stolicu dodje mi da zbrisem. vidim druge zene, stoicki sve izdrze, vesele zavrse, a ja sva u suzama, ne mogu ni da vidim kako izgledam kroz suze.ja volim malo zapustenija da odem, jer mi ce cini da manje boli. najvise boli kad krene da se muci oko nekih malih dlaka, dodje mi da vrisnem: to cu ja pincetom!muke na stranu, prvi put sam pocela da volim svoje obrve od kad sam pocela da idem na to.

Link to comment
uliks, da li te boli taj threading? ja ga radim vec preko 3 godine (ne radim ja vec mi rade drugi) i svaki put kad sednem u onu stolicu dodje mi da zbrisem. vidim druge zene, stoicki sve izdrze, vesele zavrse, a ja sva u suzama, ne mogu ni da vidim kako izgledam kroz suze.ja volim malo zapustenija da odem, jer mi ce cini da manje boli. najvise boli kad krene da se muci oko nekih malih dlaka, dodje mi da vrisnem: to cu ja pincetom!muke na stranu, prvi put sam pocela da volim svoje obrve od kad sam pocela da idem na to.
mene boli, isto mi suze oci, ali ako se ta koja ti radi "muci" mislim da je to zato sto ne radi dobro. to kada zena zna, ide rutinski, bez mucenja. da li ti drzis kozu zategnutu svojim rukama?
Link to comment
uliks, da li te boli taj threading? ja ga radim vec preko 3 godine (ne radim ja vec mi rade drugi) i svaki put kad sednem u onu stolicu dodje mi da zbrisem. vidim druge zene, stoicki sve izdrze, vesele zavrse, a ja sva u suzama, ne mogu ni da vidim kako izgledam kroz suze.ja volim malo zapustenija da odem, jer mi ce cini da manje boli. najvise boli kad krene da se muci oko nekih malih dlaka, dodje mi da vrisnem: to cu ja pincetom!muke na stranu, prvi put sam pocela da volim svoje obrve od kad sam pocela da idem na to.
ne boli me, mada ja nisam dobar reper za bol, ni ne primetim koliko umem da trpim dok mi ne kažu. u pravu si za voljenje koliko god da lurkerima može da deluje nebitno ovo nama bitno. :)
Link to comment
mene boli, isto mi suze oci, ali ako se ta koja ti radi "muci" mislim da je to zato sto ne radi dobro. to kada zena zna, ide rutinski, bez mucenja. da li ti drzis kozu zategnutu svojim rukama?
ma drzim, ali kad krenu suze, ne moze se to tako lako. ova je opasno profi i jako dobar salon, tako da mislim da nije do nje. takodje, tamo ima puno cupacica i puno klijenata i samo ja ridam.
Link to comment
  • 2 weeks later...

gotovo s mojim bacanjem para na skupe fensi kremice za lice... vratila se svom dermatologu.. ne znam zasto sam uopste pravila tu pauzu, trosila pare i vreme kad oni znaju sta je za moju kozu najbolje....... jedva cekam da mi krema stigne

Link to comment

ako i jesu, nije stigao u apoteke u kojima sam bilaal jebote. ona pjena za umivanje je potpuno savrsena, ne znam sta ce im 'nova' i 'bolja', mater im.uzela sam ovoAvene-gel-demaquillant-douceur.JPGpa kako bude

Link to comment
gotovo s mojim bacanjem para na skupe fensi kremice za lice... vratila se svom dermatologu.. ne znam zasto sam uopste pravila tu pauzu, trosila pare i vreme kad oni znaju sta je za moju kozu najbolje....... jedva cekam da mi krema stigne
same here :D znam zašto sam pravila pauzu, barem za ove kremice i maske u kojima imam glikolnu kis. njih samo po ovako hladnom vremenu i koristim. odlične su mi i neke nove kreme za suvu kožu iako ne volim miris ruže trpim jer vraćaju kožu u normalno stanje.nefabričke koristim i za telo - peđe f. dobre su koliko i njegove masaže, znači ne znam za bolje.
Link to comment

ja sam jedino zadrzala Sibu body cream... totalno mi prija, skroz je lajt & dzentl..... a i ima odobrenje mog dermatologa..... za lice pak nikad nista vise osim njegovog recepta

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne rekoh, a možda bude korisno, da po dve kreme idem na NBgd. Pravi ih ta žena i više, a ja sam odabrala dve njene. Preporuka i zbog cene, ne samo dobrog kvaliteta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...