Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

gde je ta iracanka i posto je? i posto je ovo u cumicu?
u denkovoj bašti, poslaću ti tel. i kod nje je 500 što mi je bilo skupo dok nisam otišla kod čumićke koja je tri puta skuplja, ali pst, da ne čuju muški pa da se beče i kažu da smo lude. ako buba nauči, obogatiće se. prva sam u redu čekačica-nemačica pojma :P
Link to comment
500 i 1500 :o nevrmajnd muske, ti stvarno nisi normalna.
znam cmrljo, ali jednom se živi i jednom ima tol'ko para, očiju... znaš već. i ne potenciraj više, nakačiće se neki čangrizavi stvor. val, što zapuštenije. poslato.
Link to comment
znam cmrljo, ali jednom se živi i jednom ima tol'ko para, očiju... znaš već. i ne potenciraj više, nakačiće se neki čangrizavi stvor. val, što zapuštenije. poslato.
uh shala. sad i da se zapushtam namenski, pa proshla su ta vremena, ja se zapushtam opshte prakse i puno radno vreme ^_^meni te cene bre ne izgledaju strashno, narochito ova od 500? :P Edited by thermal bug
Link to comment
meni te cene bre ne izgledaju strashno, narochito ova od 500? :P
standardno cupanje obrva po salonima sto nisu za estradu kosta 200, uvr glave 300 dinara. aj ok 500, ali cena koju je ulix platila za selebriti obrve je cena koju platis osobu koja je zavrsila tromesecni kurs za 10 minuta posla. nemam ja problem s tim da ljudi svoje pare trose kako zele, al imam problem kad ti isti ljudi (ne ulix ne mislim na tebe, al na osobe koje tolike pare za obrve ili koji drugi bjuti tretman bez problema izdvajaju) u isto vreme kukaju kako su zubari i privatni lekari preskupi i da samo nalaze neke nove kvarove/pretrage kako bi na tebi zaradili.
Link to comment

ma dobro, 500 i ok, tako mi se prichinilo, da bih mozda dala 500 za divne obrve ili brkove il stagajaznam neki tako sitan aksesoar ^_^a iljadu ipo bi vec razmislila. al kad smo vec kod tih tretmana tipa kozmetichkih, sta je sad moderno da se radi, npr, odem da mi se izvede neko lice za uzrast 40+ i sta onda? sta je popularno i kolko uopshte koshtaju te pojave? za ovozemaljske osobe, naravno...

Link to comment

imam ja neke estradne bivse komsinice pa sam relativno u toku. za tebe, slatka, mislim da su neki hijaluronski fileri. ako ces da ucvrstis dupe ukines celulit onda kavitacija. kaki su efekti, koliko kosta i koliko je zdravo nisam bas najsigurnija, al znas kako takve uvek prepricavaju, bila jedna i mnogojojpomoglosadizgledasuper.

Edited by cmrlj
Link to comment

uliks aj daj sliku obrva. ne znam jesi li se kacila na perspic, ako nisi i neces, daj uslikaj samo oci.i sta sa plavusama? nema bas mnogo smisla cela akcija, ili ima?

Link to comment

^ done.farbanje je uvek izbor ako postoji procena da će tako biti bolje, lepše...

nemam ja problem s tim da ljudi svoje pare trose kako zele, al imam problem kad ti isti ljudi (ne ulix ne mislim na tebe, al na osobe koje tolike pare za obrve ili koji drugi bjuti tretman bez problema izdvajaju) u isto vreme kukaju kako su zubari i privatni lekari preskupi i da samo nalaze neke nove kvarove/pretrage kako bi na tebi zaradili.
Na ovo i potpis i pečat i majin index.

+ Uvek posle izlaska sa takvih mesta (ti desetominutni kursevi i sl. a u pakovanju sa sve kvazi damskom mašnicom) obećam sebi da ću više ceniti sebe i svoj rad, pa se utešim da je to znak pored puta. Ali mrka kapa, za privatne poslove mi i dalje treba pametnija glava koja mi objašnjava da nije normalno raditi za džabe ako ti se učini da neko nema, da si mu možda pružio uslugu koja ne zaslužuje novčanu potražnju i sl. Toliko o obrva-mozak-razum temi. Preterah.

Link to comment
u subotu u IDEI 30% sniženje na Max Factor pudere i korektore, ako nekome treba.
sta mi vredi kad sam samo jednom uspela da kupim taj jedan jedini odgovarajuci puder, i sledecih 6 puta promashila, od toga bar 2x na istu foru. sreca pa imam drugaricu da obradujem, ne mora zena vishe ni da misli o tome, zna da cu ja omashiti :isuse: al fala, mozda odem da joj kupim josh jedan ^_^
Link to comment

jao, šta sam zaboravila!!!u Ušću ima ogroman najavni bilbord za YVES ROCHER!! kažu, ''uskoro!!'' - :dancing with myseeelf, I'm dancing with myseeelllff!!:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...