Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ja nekako izbegavam te visokospecijalizovane proizvode. mislim, ako imas facial scrub, sto bi sad kupovala poseban lip scrub? ili propustam neke blagodeti, u kom slucaju molim za razjasnjenje :)
po tome koje je boje i čemu služi tipujem da je yummy i da jako lepo miriše (kao one paste za zube za decu sa intenzivnim ukusom jagode, pa ne znaš dal da je progutaš il da utrljaš :D)meni to dovoljno da kupim, ne mora da skrabuje ^_^EDIT: preteče me uliks :) Edited by Quince
Link to comment

'Ajd' probaću i ja taj lip skrab. Je li i vama žao onih devojaka u Laš prodavnicama koje po ceo dan moraju da udišu one nenormalno jake mirise? Adaptirale su se, ali opet mislim da onakav intenzitet ugrožava zdravlje.

Link to comment

aaa, jestivos' znaci. ok, razumem.lush opasno gusi - mislim na prodavnicu, ne na svaki pojedinacni proizvod.ubija trudnice. inace, jos u lush-u nisam nasla nista za sebe. ako je deklarisano za suvu kozu, onda po pravilu ostavlja masan film. a ako je za normalnu kozu, onda nenormalno isusuje. promenim kozu, kao zmija. a zao mi, narocito zbog nekih citrusnih dzidzaboca u kojima drugi mogu da uzivaju :(

Link to comment
Je li i vama žao onih devojaka u Laš prodavnicama koje po ceo dan moraju da udišu one nenormalno jake mirise?
meni pricala jedna sto je tamo radila da joj nije smetalo, ona cak uzivala. i uvek kad ode s posla oblak mirisa ide za njom. rekla je da joj je sva garderoba mirisala na to, gace inkludid.ja ne znam cemu sluzi lip skrab. sta se to vata na usnama, nije mi uopste jasno.
Link to comment
Zbog jestivosti. Rekla bih da je ovaj sa ukusom jagode (u "mom" lush-u sam videla samo čokoladni) i onda ako ti se hoće možeš da sažvaćeš orožale ćelije sa svojih usana što je mmm-cmrljasto, a kada to prođe, jojobino ulje i dalje se cakli sa usana pokazujući da je nega u toku.Šta ćeš više od života!
miriše na one staaare žvake, slatko je na liz i ostavlja svetlucav trag od jojobe, as you said. usne su baš lepe i mekane nakon korišćenja.gagorder, od facial scrubsa imam samo neki Neutrogenin koji ne bih baš na usta, ne miriše jestivo.da vam otkucam ingredients, možda nekome znači:castor sugarorganic jojoba oil methyl lononeflavourcolour x 2 (neke šifre) Edited by Valkyrie
Link to comment

Koga mrzi da se maže (poput mene) sa losionima, mlekom i uljem za telo posle tuširanja preporučujem eucerinovo ulje za tuširanje. Kada se nanese na kožu poput sapuna je. Ne isušuje kožu kao gelovi, ne peni uopšte... Da li još neko ima iskustva?

Link to comment
  • 4 weeks later...

samo da pohvalim herbalife preparate za negu lica. probala juče losion, masku, kremu, gel za podočnjake (bila na besplatnoj hidrataciji lica) i još uvek imam lep osećaj čistoće lica. e sad, meni je to sve u principu preskupo, a inače nemam neku problematičnu kožu pa da moram toliko da plaćam za negu lica...ali ko može sebi da priušti mislim da se neće pokajati. sve lepo miriše, na biljnoj bazi je, ima dosta nekih egzotičnih sastojaka...

Link to comment

trol on/ pa jesu malo sektaši..na fotografijama su skoro uvek u :thumbsup: pozi, svi ozareni, srećni, zadovoljni...komentarisala sam ja to već ranije...nisam deo ekipe, ali imam dobru drugaricu koja je tamo, šta sad; garovikse, ne šuketaj/trol off

Link to comment
ide sezona ladnoce vani i grijanja u kuci.koju kremu za lice koristite zimi?
znam da sam vise dosadna sa kanebom, ali: kanebo sensai soothing cream, i preko toga stavim malo njihove cellular performance maske. ovo drugo je moj izum -_- ta maska mi zavrsava posao sto se tice isusivanja i crvenila, a ne sjaji se, samo mora da bude bas mikro kolicina. e da, i ne stavim je ako stavljam puder.
Link to comment

vec jedno vrijeme namjeravam da probam kanebo, ali mi je trenutno skup, nazalost.idem sa rich verzijom avene hydrance.(hydrance light je najprijatnija lagana ljetna krema koju sam probala)pojacacu necim u slucaju crvenila i suvoce koze

Edited by morgana
Link to comment
evo tutorijal. ko uspe, nek javi. http://www.youtube.com/watch?v=iVmbHB2p4WM
Uspelo, nisam stigla da javim, ali nisam radila sama nego neka devojka sa istoka mi uradi to za 5 minuta, skoro džabe. I da dodam još nešto, probala sam i odlično radi neka fensi žena na samom skretanju iz Nušićeve u Čumićevo sokače. Ona dere (cenom), ali uradi tako da postaneš lepša odjednom, baš zna te cake sa oblikom lica i oblikom obrva. Prvo me mrzelo da idem jer sam znala da tamo ide estrada na one tetovaže obrva koje ne volim, ali onda sam videla kako radi nekom sme(s)šom koja liči na vosak, pa sam legla i rekla da se slobodno zaigra kako misli da treba i efekat je kao što rekoh sjajan. Jedino me nervira što je skupo, ali pokušaću da idem na održavanje :D kod Iračanke, ona je superiška. Edited by uliks
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...