Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

evo ovako izgleda:<object width="425" height="350"><param name="movie" value="
name="wmode" value="transparent"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>ja bila, bolelo je poprilicno, uprkos nekom spreju za umrtvljavanje koji su koristili. rekla mi je kozmeticarka da manje rastu, posto se kao bolje iscupaju. updateovacu vas kad krenu da rastu :)
Ako radi taj kozmetičar i ako stvarno traje bar mesec, ne mora dva kako piše, rado bih posedovala neku bližu odrednicu. Telefon, možda? Hvala. :)
Link to comment
Ako radi taj kozmetičar i ako stvarno traje bar mesec, ne mora dva kako piše, rado bih posedovala neku bližu odrednicu. Telefon, možda? Hvala. :)
Naci cu vam broj od jedne sto radi threading u Beogradu, Turkinja, moja frizerka se zna sa njom. Samo da je ulovim. I raspitacu se jel ima neka beogradska varijanta celebrity cupacice obrva koja ume to lepo da oblikuje ko one holivudske Anastazije i sl. :)
Link to comment

Taj threading obrva je prva liga. Ja sam jednom uživo gledala kako to rade, mislim da se konac pod njihovim prstima kreće brzinom svetlosti. počupa i najsitnije i najbuđavije dlačice i oblikuje liniju obrva najlepše moguće. nema šanse da se to izvede pincetom!

Link to comment
Naci cu vam broj od jedne sto radi threading u Beogradu, Turkinja, moja frizerka se zna sa njom. Samo da je ulovim. I raspitacu se jel ima neka beogradska varijanta celebrity cupacice obrva koja ume to lepo da oblikuje ko one holivudske Anastazije i sl. :)
daj nam, pliz, ne zaboravi nas :)
Link to comment
daj nam, pliz, ne zaboravi nas :)
Paj sad. Navatala sam je, ali kaze da je nije u kontaktu vise sa njom, da misli da se vratila u Tursku. Ali, preporucuje mi jednu drugu u Zemunu. Ova moja frizerka stalno radi kojekakve editorijale i modne revije, ima zena ukusa, ako ona kaze da je nesto dobro, uglavnom jeste, a ova koju preporucuje je mama od jedne od devojaka u salonu, koja je takodje fina i ima lepo pocupane obrve, kad malo bolje razmislim. Posto idem sad u cetvrtak u salon, pokupicu broj, da je sad opet ne drndam nedeljom. A raspitacu se kod par fotografa i sminkera, da vidim da li oni imaju nekog u steku za takve popravke. Proverim sve pa javim, necu da zaboravim, obec'o sam. :)
Link to comment
Paj sad. Navatala sam je, ali kaze da je nije u kontaktu vise sa njom, da misli da se vratila u Tursku. Ali, preporucuje mi jednu drugu u Zemunu. Ova moja frizerka stalno radi kojekakve editorijale i modne revije, ima zena ukusa, ako ona kaze da je nesto dobro, uglavnom jeste, a ova koju preporucuje je mama od jedne od devojaka u salonu, koja je takodje fina i ima lepo pocupane obrve, kad malo bolje razmislim. Posto idem sad u cetvrtak u salon, pokupicu broj, da je sad opet ne drndam nedeljom. A raspitacu se kod par fotografa i sminkera, da vidim da li oni imaju nekog u steku za takve popravke. Proverim sve pa javim, necu da zaboravim, obec'o sam. :)
Odlično, ali prostudiraj obrve te devojke čija mama radi dobro, pa ne bilo ti zapoveđeno, prenesi procenu. :)
Link to comment
Odlično, ali prostudiraj obrve te devojke čija mama radi dobro, pa ne bilo ti zapoveđeno, prenesi procenu. :)
Naravno. Ja sam inace frikoza za obrve. Cupam ih sama, ali sam godinama bistrila "literaturu". Moje obrve dobijaju pohvale od profesionalaca a i imam generalno prilicno visoke kriterijume, valjda cemo nesto dobro da pronadjemo.
Link to comment

dzaba, kad su obrve plave :(elem, ja bih da prijavim seforino fe-no-me-nal-no mleko za telo. upija se odmah. bukvalno. ne ostavlja film, a dovoljno je masno i za nas recesivne. zove se "sephora supreme body lotion", nema parabene. ima i masnija varijanta (krema), ali to nisam probala. iz iste kolekcije odlican je i dezodorans (opet bez parabena i aluminijumskih soli)

Link to comment
Lush-Lip-Scrub.jpg ovo je wub! i lepo radi
ja nekako izbegavam te visokospecijalizovane proizvode. mislim, ako imas facial scrub, sto bi sad kupovala poseban lip scrub? ili propustam neke blagodeti, u kom slucaju molim za razjasnjenje :)
Link to comment
ja nekako izbegavam te visokospecijalizovane proizvode. mislim, ako imas facial scrub, sto bi sad kupovala poseban lip scrub? ili propustam neke blagodeti, u kom slucaju molim za razjasnjenje :)
Zbog jestivosti. Rekla bih da je ovaj sa ukusom jagode (u "mom" lush-u sam videla samo čokoladni) i onda ako ti se hoće možeš da sažvaćeš orožale ćelije sa svojih usana što je mmm-cmrljasto, a kada to prođe, jojobino ulje i dalje se cakli sa usana pokazujući da je nega u toku.Šta ćeš više od života!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...