Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

da, al to je mislim samo za kesaste podocnjake. kazu da dobro djeluje. ako je i za tamne kolutove, sklona sam da odmah poskocim iz fotelje i odem da je kupim. edit, hmmm, na drugi pomozg, ima mi vise logike da djeluje na ove tamne

Edited by morgana
Link to comment
zimus mi je dosta prijala alverde krema za oci/podocnjake, mirise na kamilicu, pa ti se nekako oci odmah otvore, a zilion puta jeftinija od raznih fenseraja. ne znam kako ce da bude na toplom, mozda ovde leto nikad nece doci. a ne znam ni za pigmentaciju kako deluje, moji su prirodne berberske boje, pa se ne razlikuju puno od ostatka koze.(uopste ta alverde linija dmova nije losa, ima neka krema za ruke sa nekim bobicastim vocem, spektakl, bolju nisam nikad koristila)a za otecene oci, podocnjake, mislim da sam vec pominjala, dve kasike u friz pred spavanje, ujutru se izvade dok se kuva kafa da se malo otople, onda na oci maks pola minuta i nit ima podocnjaka, nit otoka, a i sve se vidi.
Koje je ovo otkriće za mene! Hvala puno luba :) . Namackala sam danas kupljenu kremu (fluid) za lice od ulja sandalovine sa vit.E i najblaže rečeno oduševljena sam. Uzela sam i kremu i maramice za samopotamnjivanje, ali to nisam još probala. Mamu sam obradovala noćnom kremom i antiridom za 60+. Sve mi se čini da ću se vratiti po još neke sitnice. Tu okoloočnu kremu koju ti pominješ nisam našla. A sve ovo pobrojano je 21-22 evra. Jupi za normalne cene, baj dr sebagh!
Link to comment
kreme protiv hemoroidavjerovatno stezu krvne sudove, pa otuda dejstvo i na podocnjake
Posle onaj/ona ko koristi tu kremu na takav nacin kaze : " Ma boli me doope za podocnjake " :lol:
Link to comment

hvala :)vidjela sam po netu par preporuka za kreme protiv podocnjaka koje su meni sasvim nepoznate i uglavnom se distribuiraju preko interneta. recimo, na forum.hr zene su odusevljene nekom takvom od 70 $, da ne trazim sad kako se zove (a mozda je bas ova sto si je ti zakacio).

Link to comment
  • 4 weeks later...

elem, odlichan alverde korektor u dm-u, mala kutijica kao kremica, providna odozgo. lepo se upija, ne pravi share, 1 mazanje dobaci za veci deo dana, dosta stabilan po vrucini, ja biti vrlo zadovoljna. dzaba kinta, reda 200-300.

Link to comment
zimus mi je dosta prijala alverde krema za oci/podocnjake, mirise na kamilicu, pa ti se nekako oci odmah otvore, a zilion puta jeftinija od raznih fenseraja. ne znam kako ce da bude na toplom, mozda ovde leto nikad nece doci. a ne znam ni za pigmentaciju kako deluje, moji su prirodne berberske boje, pa se ne razlikuju puno od ostatka koze.(uopste ta alverde linija dmova nije losa, ima neka krema za ruke sa nekim bobicastim vocem, spektakl, bolju nisam nikad koristila)a za otecene oci, podocnjake, mislim da sam vec pominjala, dve kasike u friz pred spavanje, ujutru se izvade dok se kuva kafa da se malo otople, onda na oci maks pola minuta i nit ima podocnjaka, nit otoka, a i sve se vidi.
Opet hvala luba.Ovoga sam se setila i obzirom da nisam mogla gore da izgledam, a sinoć nisam znala da će mi biti potrebne hladne supene kašike, stavila sam ih 15-ak minuta u frizz i evo, sada sam OK i ne primećuje se ništa od umora, suzice i tih vragolija. Dakle, može i ekspresna varijanta.
Link to comment

ne znam da li baš spada ovde, kako stoje stvari sa kremama za sunce (tj protiv sunca)ima li da neka specijalno valja, ili specijalno ne valja?

Link to comment

moj apsolutni favorit je daylong linija, jednom namazes prije kupanja, kad se upije drzi 6 sati bez problema. koliko znam jedini su za sad s tom tehnologijom. imaju raspon filtera od 20 do 50.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Hoću da pohvalim jednu potpuno anonimnu kremu za ruke 50 ml košta oko 100 dinara. Kupljena u omraženom Liliju, njihova tzv. robna marka, na tubi piše Therapy. To je kao koncentrovana krema, a vidim da u sastavu ima šea buter, pa valjda zato ovako dobar efekat, nije lepljiva. Meni ova do sada najbolja, ko ima problem sa osetljivom kožom sklonom reakcijama na kućnu hemiju i loše sapune, obavezno da proba.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...