Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ivy, ne uzbudzavaj se... gagorder se isto tako jene nedelje ujutro dernjala na mene sto koristim organic/all natural kozmetiku.....
e hipi aj jos i ti.ne zapisavaj svaki hidrant jebote.
Link to comment
E, eno ga tamo ja nešto žvrljala, nego da ti nije malo pretežak za letnje temperature jer je jako gust i ove zime sam ga koristila samo kad je napolju kombinacija jakog mraza i vetra.balzamić za ustaOvo mi je trenutno ok:DLC.jpg
vjerujem da jeste tezak kad nije zima, ali volim da imam jedan za ne daj boze i jedan laganijiblistexa nema u mom selu, a cula sam sa vise strana da je finii uriage xemose je dobar
Link to comment

avalon organics sam pocela da koristim prosle godine negde u jesen cini mi se [za moju kozu konacno fantastican izbor]... imam je u planu i za preko leta

Link to comment

hm, u teoriji c vitamin ne bi trebalo koristiti ljeti, tj po jakom suncu, posto je fotosenzitivan i(li) fototoksican. odavno nisam koristila cvitaminizovane kreme, a bas su mi prijale. sljedece zime svakako uzimam neku.

Link to comment
hm, u teoriji c vitamin ne bi trebalo koristiti ljeti, tj po jakom suncu, posto je fotosenzitivan i(li) fototoksican.
bem li ga, kazu dae sun aging defense...
Link to comment

hm, nije da sam neki znalac, ove sam informacije pokupila sa foruma i zenskih sajtova, ali mozda se to odnosi na posvjetljavanje tamnih fleka koje nastaju zbog prekomjernog izlaganja suncu a ne na sunscreen efekatdoduse, vjerovatno ni ne mislis na sunscreen, nisi to ni napisala, ali poenta je da po tome sto sam citala moze da stoji da c vitamin umanjuje znake starenja koze nastale zbog suncanja a da je ujedno los pri izlaganju suncumozda to ima veze i sa time sto je c dosta nestabilan, bar u vecini krema?

Edited by morgana
Link to comment

hm, kako god, ja nikad ne stavljam kremu za lice pre nego sto idem na suncanje [stoe sve redze.. misim na suncanje]... osim toga sam normalno izlozena suncu pa ne obracham toliku paznju

Link to comment
hm, kako god, ja nikad ne stavljam kremu za lice pre nego sto idem na suncanje [stoe sve redze.. misim na suncanje]... osim toga sam normalno izlozena suncu pa ne obracham toliku paznju
(evo hipi, ja cu tihim glasom, shhh, a ti ne moras da poslusas ako neces)krema sa vitaminom C moze da umanji efekte prekomernog izlaganja suncu, ali tu istu kremu ne bi trebalo stavljati na se (ne znam za u se) dok smo izlozeni suncu.
It’s very important to avoid sun exposure soon after applying any Vitamin C serum, as your skin will be more sun-sensitive and vulnerable to re-darkening and hyperpigmentation then. To eliminate this risk, apply the serum only in the evenings or before going to bed at night.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...