Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

mislim, sa setom se secam dana i kad sam bila roze lica. sad sam samo ko beli list papira.
smile.gifdaj zivotu sansu.uvek se moze dobiti neka fina rozacea ili slicno. posle ti ne treba rumenilo... no, necu da kukam na svoj ten. realno - izgledala sam i mnogo gore.
Link to comment
veruj mi da ne bi volela <_<
Grijesis. "Rostiljanje" na plazi ne bi li se stekla tamnija koža je stvar proslosti ( kod onih pametnijih) i ultimativna moda (ako je nekome bas stalo da bude IN) se vraća na aristokratsku bijelu put. Drugim rijecima, Snjeguljica ce vrlo skoro (tamo gdje vec nije) postati trend.
Link to comment
Grijesis. "Rostiljanje" na plazi ne bi li se stekla tamnija koža je stvar proslosti ( kod onih pametnijih) i ultimativna moda (ako je nekome bas stalo da bude IN) se vraća na aristokratsku bijelu put. Drugim rijecima, Snjeguljica ce vrlo skoro (tamo gdje vec nije) postati trend.
ma briga me mnogo za trend, izgorim kad na 10 minuta zaboravim da stavim sunblock ili faktor 30+a svaka trunka prashine izaziva crveni pecat. ujed komarca je trauma. rezistencija - nula, zilch, zero.a sama ideja road tripa ... dakle, kozura koju imam ne odgovara zivotnom stilu koji preferiram. zajebi trend.e sad, ako nekoga sama cinjenica aristokratskog (dzizs, koji koncept) zadovoljava, onda nista. Edited by gagorder
Link to comment
:wub: :wub:iako ja bezim od vanile ko djavo od krsta ovo je super,super :)
parabeni, parabeni, pa phenoxyethanol, pa opet parabeni, pa dosta parfema, pa highly comedogenic lanolin alcohol ...jesi sigurna da ti se svidja ;)
Link to comment
parabeni, parabeni, pa phenoxyethanol, pa opet parabeni, pa dosta parfema, pa highly comedogenic lanolin alcohol ...jesi sigurna da ti se svidja ;)
aham :) ...jer sudeci samo po ovoj temi i koliko kozmetike koristis ti si na sebe namazala 658hiljada puta vise parabena dok nisi saznala da postoje i sta je to..tako da molim te pusti me da uzivam u mojoj prvoj i 1 kutiji istih
Link to comment
aham :) ...jer sudeci samo po ovoj temi i koliko kozmetike koristis ti si na sebe namazala 658hiljada puta vise parabena dok nisi saznala da postoje i sta je to..tako da molim te pusti me da uzivam u mojoj prvoj i 1 kutiji istih
:mellow: dzizs krajst. mazi, pipi, mazi sta god, i slaninu ako si navikla. bujrum.
Link to comment
previse,cak i za parfimeriju...ali ok,ako ti bas treba.. ;)
ne bih rekla da si ti mera stvari, al aj da ne trujemo plemeniti topik.nazad u kucicu, na mackanje vanilom. mislim, ako ti bas treba -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...