Jump to content

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

nasla sam korektor sa savrsenom jetrenom nijansom. a ne ko ovi ostali sto idu na lila ili roze i ne postuju nas yellow and proud. i ne samo to, no sam ga nasla za 2 eura :Dmama kupila od lokalne dilerke serpi, sminke i zdravog zivota. ima onaj klasicni miris, ko samanta ruzevi iz osamdesetih, al mimo toga fakat nije los. color-trend-perfect-and-hide-concealer-korektor-perfekcjonista-avon_7495_4.jpeg

Link to comment

secas se samanta ruzeva? :D i taj miris, nezaboravno!bila je neka nijansa svetlo roze, pa sa plavicastim odsjajem :isuse: , samanta 05 ili mozda 17...prvi ruz se ne zaboravlja

Link to comment
  • 4 weeks later...
nasla sam korektor sa savrsenom jetrenom nijansom. a ne ko ovi ostali sto idu na lila ili roze i ne postuju nas yellow and proud. i ne samo to, no sam ga nasla za 2 eura :D...
imash i kod dm-a, ona njihova linija alverde, sasvim korektne nijanse za nas zute i kosooke, sto korektora, sto podloga.
Link to comment
imash i kod dm-a, ona njihova linija alverde, sasvim korektne nijanse za nas zute i kosooke, sto korektora, sto podloga.
hvala, bas cu da pogledam
Link to comment

sto bih ja volela da imam zutu, maslinastu kozu.mislim, sa setom se secam dana i kad sam bila roze lica. sad sam samo ko beli list papira.

Link to comment
ima veliki izbor i u apoteci prekoputa univ. biblioteke.samo kad sam ja nesto gledala cena je bila 890, mada mozda je ipak to bilo davno, jos kad sam presla na inglot ...
ima u Delti, odlicno.hvala lepo damama za info. Edited by Allegra
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...