Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Jedna devojka iz moje srednje je od nekog dezodoransa stvarno pomislila da je dildo, ili da bar moze da posluzi u slicnu svrhu. Nazalost, prilikom uporabe okrenula je kraj na kojem se nalazi poklopac, te joj je isti ostao unutra i nije mogla da ga izvadi. Morala je da se obrati lekaru. E, tu tek pocinju njene nevolje. Posto je valjda bila izgubila zdravstvenu knjizicu, zamolila je tadasnju najbolju drugaricu da joj posudi svoju. Kako drugarica nema previse smisla za diskreciju, za par dana je celo drustvo saznalo za nemio dogadjaj. Najjace je sto je drugarici u zdravstvenom kartonu ostala evidentirana ta intervencija ginekologa.Ovo je ziva istina, svega mi, neka grom spali Shermana ako sam ista slagao.

Link to comment
Jedna devojka iz moje srednje je od nekog dezodoransa stvarno pomislila da je dildo, ili da bar moze da posluzi u slicnu svrhu. Nazalost, prilikom uporabe okrenula je kraj na kojem se nalazi poklopac, te joj je isti ostao unutra i nije mogla da ga izvadi. Morala je da se obrati lekaru. E, tu tek pocinju njene nevolje. Posto je valjda bila izgubila zdravstvenu knjizicu, zamolila je tadasnju najbolju drugaricu da joj posudi svoju. Kako drugarica nema previse smisla za diskreciju, za par dana je celo drustvo saznalo za nemio dogadjaj. Najjace je sto je drugarici u zdravstvenom kartonu ostala evidentirana ta intervencija ginekologa.Ovo je ziva istina, svega mi, neka grom spali Shermana ako sam ista slagao.
jel to ona ista sto se nabadala na menjac od auta?jadna devojka, sve je snaslo...
Link to comment
Jedna devojka iz moje srednje je od nekog dezodoransa stvarno pomislila da je dildo, ili da bar moze da posluzi u slicnu svrhu. Nazalost, prilikom uporabe okrenula je kraj na kojem se nalazi poklopac, te joj je isti ostao unutra i nije mogla da ga izvadi. Morala je da se obrati lekaru. E, tu tek pocinju njene nevolje. Posto je valjda bila izgubila zdravstvenu knjizicu, zamolila je tadasnju najbolju drugaricu da joj posudi svoju. Kako drugarica nema previse smisla za diskreciju, za par dana je celo drustvo saznalo za nemio dogadjaj. Najjace je sto je drugarici u zdravstvenom kartonu ostala evidentirana ta intervencija ginekologa.Ovo je ziva istina, svega mi, neka grom spali Shermana ako sam ista slagao.
miloguze, miloguze, naivčino!čini se simptomatično za tu srednju školu.u mojoj generaciji umesto dezodoransa rekvizit je bilo labelo. peripetija i rasplet isti. Edited by Sara Goldfarb
Link to comment

Ne znam to za menjac

u mojoj generaciji umesto dezodoransa rekvizit je bilo labelo. peripetija i rasplet isti.
Kako bre labelo? Sta se time htelo postici? :blink: Edited by Milogled Bluff
Link to comment
pa ono, nabijala se na menjac pa joj cela prednja hauba auta ostala unutra pa morali hiruski da joj vade kola iz mice
Primecujem li to nepoverenje u tvom postu?Kao sto rekoh, dogadjaj je istinit, a ti ne veruj ako neces
Link to comment
Primecujem li to nepoverenje u tvom postu?Kao sto rekoh, dogadjaj je istinit, a ti ne veruj ako neces
ne verujem gorbaru ni kad laze, a kamoli kad prica istinu <_< salim se MIloglede, svi ti verujemo
Link to comment
Nikad nije kasno da se nadoknadi propusteno
ti si bas onako ljubazan i fin, pun toplih ocinskih saveta.ipak cu se drzati moje srednje skole, gde je seks bio sa decacima, a problemi se ticali uglavnom toga gde naci prostor i reorganizacije sobnih cimera po ekskurzijama.ma kako zaostalo to bilo
Link to comment

narode, ako saga o srednjoškolskom seksu ne vodi skrivenom kozmetičkom zaključku- laškajte malo. gagorder, da kreme za kosu nisu neka sreća za masnu kosu, ispušu i ono malo volumena. moja je one "žičane" strukture, upija sve i teško se postiže da sjaji (iako to ovisi jako o tome čime je bojam). ova tvoja krema bi mi mogla bit korisna.

Link to comment

Svratim sinoć u prodavnicu prirodne kozmetike Maslina (Katanićeva), kad tamo... smilje i bosilje! Imaju hidrolat bugarske ruže. Čim vidim ružinu vodicu, spopadne me sado- mazo želja da je mirišem do mučnine i onesvešćivanja. Ipak, ovakav intenzitet nisam očekivala. I pored svih propratnih reakcija, ja ovo moram kupiti.Oshadhi_hidrolat_bugarska_ruza.jpg

Link to comment

jos jednom da pohvalim vichy purete thermal kolekciju, ovog puta mlijeko za skidanje sminke + tonik (+ skidac sminke sa ociju, ali ja za to ni inace ne koristim dodatni proizvod)100038_l.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...