Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Da pridodam na listu mojstjuajzera, moj trenutni hitić, postoji u varijanti za normalnu, kombinovanu,suvu kožu. Kupila maman RoC retinol i hijaluron filer a dobila testere ove kremice za normalnu kožu. Odlična, hidrantna podloga za one koji koriste makeup. roc-hydra-bio-active-moisturising-cream-dry-40ml-17094181.jpeg

Link to comment

Probala nisam, trebalo bi da je to jedna u nizu dermatoloških linija tipa Avene,Uriage.. koji izmedju ostalih 'patentiranih sups.' u sastavu imaju termalne vode. Rekla bih da u mom selcu La Roche ima jakog distributera, praktično svaka apoteka ga ima no ne znam ni jednu gospoju koja ga zaista i troši. Ništa te ne košta da u apoteKi tražiš neki tester za nešto što te konkretno zanima.

Link to comment

A jel, čemu strah, jel si ti čula da na svetu postoje žene što podočnjake tretiraju kremom za šuljeve? :D a ti sitničariš oko jadnog La Rocheta..

Link to comment
ima li neko iskustva ili da je cuo kakva je la roche-posay kozmetika?
ja koristim njihov gel za tusiranje (La Roche-Posay Lipikar Syndet - Soap Free Cleansing Gel), cak mislim da sam ga kacila ovde. za mene ubedljivo najbolja stvar (suva koza, svetla, osetljiva) - jedina stvar posle koje ne moram svaki put da mazem mleko.probala sam uriage u iste svrhe i taj me je isushivao. probala i vichy, ali ovaj la roche mi je ipak bolji.
Link to comment
  • 1 month later...

organska kozmetika za zene kojima je koza super osetljiva;daklem, ove kreme sam obnovila, prethodno koristila 3 meseca, mogu samo da stavim smajlija; :Hail:sbu.jpgtakodze obnovljeto i dodato; maskara i tamnija nijansa karmina [uopste nije tako jako crven, potpuno je prirodan/savrsen, sam prethodno probala]orgns.jpgOrigins kozmetika je potpuno fantasticna!! [svaka cas Chanelu, al meni je od njega koza pocela da crveni i se peruta -- batalila za sva vremena]

Link to comment
organska kozmetika za zene kojima je koza super osetljiva ... [svaka cas Chanelu, al meni je od njega koza pocela da crveni i se peruta -- batalila za sva vremena]
joj bre hipi, jedino sto ovaj sibu cini "prirodnim" je to sto nema parabena i sto je cruelty-free.pogledaj sastave na njihovom sajtu, pa ces videti.pazi ovo, za kremu za lice:Ingredients: Water, Sea Buckthorn Seed Oil, Glycerin (Vegetable), Sodium Levulinate, Sodium Anisate, Polyglyceryl-10 Pentastearate, Behenyl Alcohol, Sodium Steroyl Lactylate, Cetearyl Alcohol, Olive Oil Unsaponifiables, Meadowfoam Seed Oil, Shea Butter, Sea Buckthorn Fruit Oil, Orange Essential Oil, Lemon Essential Oil, Aloe Barbadensis leaf juice powder, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Panthenol, Sodium Phytateza mnoge od ovih supstanci prosto ne znamo jesu li ili nisu stetne, i to je ok, samo onda ne mozes da tvrdis da je prirodno, ergo super, i da je sjajno i bajno u vecoj meri nego chanel ili predivni kanebo.nema nista "prirodno" u prirodnoj kozmetici, odnosno nema tu nista prirodnije nego u chanelu, a to sto ti prija, ne znaci da ti prija zato sto je "prirodno." evo, ja sam sigurno gori slucaj osetljive koze od tebe, pa mi nista sto sebe deklarise kao prirodno ne odgovara, na celu sa mrskom hauschkom i hvaljenim origins-om. o smrdljivom lush-u da ne govorim.a to sto ti je chanel smetao - pitanje je sta si izabrala iz game proizvoda. a cak i da si izabrala nesto sto ti savrseno odgovara, cesto je prva reakcija na promenu kreme discomfort. Edited by gagorder
Link to comment

u bre, koj reko da je sve to sto posto prirodno -- fak jeah nijei nista vas vise ne slusam.. probala sam svasta sto su zene preporucivale s ovog topika.... onu hauschka sam koristila dve godine, silne pare bacila, skoro upropastila lice..... chanel isto, ajd reko da probam i neprirodno -- doik!!ovo gore sto sam navela za sad mi super odgovara... ako nesto bude pocelo da zeza - sertenli che ga menjam

Link to comment

gagorder, nisam sasvim razumila koja je svrha ovog proizvoda- oblikovanje, vraćanje glatkoće i sjaja? i kako se nanosi, na mokru ili suhu kosu? inače, kupila bi ga samo zbog dildolike bočice wub.gif

Link to comment
gagorder, nisam sasvim razumila koja je svrha ovog proizvoda- oblikovanje, vraćanje glatkoće i sjaja? i kako se nanosi, na mokru ili suhu kosu? inače, kupila bi ga samo zbog dildolike bočice wub.gif
stavlja se na cistu suvu kosu, a moze i kada hoces da osvezis malo kosu (tipa bila si u zadimljenom a nemas vremena za pranje ... zato se zove after party)vraca glatkocu i sjaj, to je kao lagana krema koja se stavlja na kraju, omeksava jaku kosu. mala kolicina je dovoljna.mirise najbolje na svetu :)(e sad, ne znam kako je za bas masnu kosu, takvoj valjda krema ne odgovara po definiciji)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...