Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

e a mogle bi da otvorite jedan kozmeticki perspic topik. ono, namazete se onim zelenim cudima i turite krastavce na oci pa se slikate u ogledaluili to da radite na ovom topiku...meni je svejedno
pffff, ja kacila... sa sve belom maskom, a bogme i sa odvratno-zelenom, se kezila na kameru u svim pozama..... koj ti kriv sto ne pratis
Link to comment
ne koristim nista sa ingerencijom preko hidratacije, tako da mi ovo pun pogodak. kupila pre nego sto cu poci za beograd i bas je zakon od seruma.
oo, to divno mirise i ima divnu teksturu i lepo upija i...... i svrbela me koza od toga i krenula rozacea da divlja, pa sam poklonila drugarici.nisu za mene fine kreme.metronidzaol, pantenol i neka no name francuska kremica sto mi je kozma dala.
Link to comment

kad zena 'oce sebe bas onako da casti, jes malo skupo, ali trose se minimalne kolicine, i ne mora posle svakog kupanja (osim ako se ista ta zena ne pere alkoholom). elem, divno mleko za telo, lagana tekstura, odmah se upija, lepo (a neupadljivo) mirise.voilaima u sefori.

Link to comment
  • 2 weeks later...

aktivni kiseonik, tecnost u rasprsivacu, kupuje se u apoteci. naprskati na cisto lice i pustiti da se osusi. odlicno za bilo kakve problemcice - akne, osip, etc.isto tako, super je posle depilacije, narocito za one sa osetljivom kozom. kosta oko 400 din za 200mg.

Edited by gagorder
Link to comment

nasla savrsenog karmina po mom ukusu;oraso.jpgtoliko sam uzasno izbirljiva da medz hiljadu karmina ja nechu uspeti da izaberem svoga...... i ondak ga nadzem u jednog osvrta; spazila organic section na kozmetici, preko ledza snimila ovog karmina... okrenula se, zastala, probala, kupila, sve u roku od 3 minuta, jea!!! daklem moja potpuno omiljeto idealna boja sa sve neznog/neupadljivog sjaja

Link to comment
  • 2 weeks later...

nemoguće je da ne postoji preparat koji bi mogao da spreči (ili bar smanji- kako god ovo potonje zvučalo) urastanje dlaka.mora da postoji neko ko ima sličan problem pa bih mu bila zahvalna ako bi tu informaciju podijelio sa mnom.

Link to comment
nemoguće je da ne postoji preparat koji bi mogao da spreči (ili bar smanji- kako god ovo potonje zvučalo) urastanje dlaka.mora da postoji neko ko ima sličan problem pa bih mu bila zahvalna ako bi tu informaciju podijelio sa mnom.
piling, dva puta nedeljno.moj favorit ali i bilo koja jeftinija varijanta, samo da se redovno koristi. i body shop rukavice su odlicne.moze i taj laser, ali ne radi na plavim dlakama.
Link to comment

kad se oci naduju od spavanja, sta raditi? ladna kasika, grudva snega na oci? dajte nesto pristupacno i efikasno, a da ne vrisne CNS.za usne sam otkrila efektnu improvizaciju. posto ne drzim labele i balzame za usne jer mi do sad nisu trebali, nadjem u kuci pantenol mast koja se odlicno pokazala. posto ima gustu teksturu, stavim mrvu, razmazem po usnama i stoji tako ceo dan. ko ne voli da mu usne budu masne i ko ne voli raznorazne ukuse po njima, ovo je odlicno - posto je tako gusta, kad se razmaze napravi postojani sloj zastitinog filma i ne mrda nigde van ivica usana, a nikakav miris i ukus nema. od sad samo pantenol.

Link to comment
  • 3 weeks later...
kad se oci naduju od spavanja, sta raditi? ladna kasika, grudva snega na oci? dajte nesto pristupacno i efikasno, a da ne vrisne CNS.
meni je caj od kamilice univerzalni lek za sve probleme sa licem. tufere natopljene ledenim cajem drzim 2-3 minuta na ocima i otok splasne, oci se razbistre...jos kad bi i pogled bio bistriji :D
za usne sam otkrila efektnu improvizaciju...
a ovo post-618-12941409677813.jpg mi je najbolja improvizacija za usne. potpuno nemasno, upije se odmah, preko toga stavljam potpuno suvi ruz (tipa lipfinty...) i nikad nemam nikakvih problema. ujedno, meni jedna od najboljih krema za ruke Edited by remedios
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...