Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

kupila! nisam ih jos posteno isprobala, dosta su suve, ja vise volim masnije senke, no nema veze. videcu sta ce kapak da kaze. :D 1430690794.Jpeg+(prvi put) aurin korektor za moje bljak crne podocnjake i (prvi put) onaj mali glossy aurin sjaj za usta. inace, meni super rimmelov infinite colour, ruz + bezbojni sjaj. odlican, lepa boja, fin miris i veoma postojan.

Link to comment
i stavljam na suvo lice. nisam ni znala da se to stavlja na vlazno...
mislila sam - na lice koje je jos vlazno od seruma stavljas puder (varijanta a) ili pomesas na dlanu puder i serum pa ih stavis na suvo lice (varijanta b). obe su legalne i legitimne :)
Link to comment
mislim da nije problem da se tako nesto pocne ako ti prija, a meni prija nevidjeno.a i cena je jedan od faktora za odlucivanje - ako vec mozes da koristis nesto pristupacnije dok si mlad zasto bi bacao pare na nesto sto ti i nije potrebno.meni je kolekcija savrsena. jedan par sam vec potrosila i bas se videla razlika kad sam prestala. ili jednostavno nisam nasla nista drugo sto mi je tako prijalo.izuzetno se sporo trosi - nisam videla ekonomicniju kolekciju. jedna kutija traje bar 3 meseca.(nigde ni ne pise da je za "zreliju" kozu...)
ma ne, nije rec o ceni, radi se o tome da sam ja sebi "objasnila" da su, kod svih tih kuca (u igri je kanebo, estee lauder, chanel i shiseido - tu se otprilike krecem, odnosno to su proizvodi koje mi se desilo da kupim vise puta a ne samo jednom), za mene one first signs of age kolekcije. dakle, obicno ima jedna kolekcija za sasvim mladu i po pravilu problematicnu kozu, i onda sledeca koja je kao za hidrataciju i protiv prvih bora. i ja se nekako zalepim uvek za tu drugu, a ne gledam ostale, kompleksnije kolekcije od istih proizvodjaca, sve nesto verujuci "e ako to sad pocnem, sta cu posle ..."pri cemu ni ja nisam bas u cvetu mladossti, kad malo bolje poglegam <_< dakle, upravo su mi se otvorili horizonti - sto ja ne bih probala "nesto jace"(a sto se tice "mature skin" - pogresila sam, benefiance je shiseidova kolekcija za zrelu kozu).inace, onaj serum estee lauder advanced night repair koji ide ispod kreme (ne koncentrat, nego obican) prva je stvar na koju sam bacila oko. Edited by gagorder
Link to comment

da li gresim kada mislim da su sve te anti age kremice sarene laze? do sada uopste nisam razmisljala o mogucnosti da korigujem stav, ali sad kad citam vas kako ozbiljno o tome pisete, mozda je ipak potrebno da ublazim cinizam spram mogucnostima kozmeticke industrije :Dinace, ja cesto stavim kremu na vlazno lice.

Link to comment
Inglot otvorio svoju radnju u Bg.Imaju gomilu nijansi senki, svaka se kupuje na komad i pakuje u posebnu kutijicu. Kutijice su sa ogledalom i u njih staje 2,3,4,5 i 10 pojedinacnih senki. Adresa je Kralja Petra 41.Isto tako gomila nijansi ruzeva, rumenila i lakova za nokte (kazu mi, nisam jos bila) da ima i potpuno mat lakova za nokte (sjaj dobiju dodatnim premazom providnog laka - nije obavezno)Da prodje ta Moda i eto mene u kupovini (na prvom mestu cetke pa sve ostalo)
Link to comment
da li gresim kada mislim da su sve te anti age kremice sarene laze?
Niti malo.Btw, samo prijavljujem da sam kupila Bourjois Healthy mix, i da je strava. Možda i najbolji tekući puder koji sam koristila. Idem čim prije po korektor, mada mi se čini da nema neke nijanse, ali to sam gledala samo na netu. U parfumerijama nema, kokoši sve razgrabile. :D
Link to comment
chanel_lotus_rouge.JPG+Chanel-Rouge-Coco-Rivoli-150x150.jpgodok da mackam.bude li mi spao lak za 3 dana, neko ce najebati :D
Неће ти спасти. Плус си одабрала једну од мојих омиљених нијанси.
Link to comment

Probala Rimmelove tecne senke u tubicama na ruci, i bas mi se ucinile lepe, metalik i postojane. Posebno jedna nijansa, tamno bakarna. Mada, izgleda da je bas ta nijansa razgrabljena. Je l' koristio neko?

Link to comment
  • 2 weeks later...

uzela u subotu tester od nekog novog pudera by terry - light expert da isprobam iako definitivno nema potrebe da trazim dalje od onoga sto sam reklamirala nekoliko postova iznad.uglavnom, resila da to macnem veceras i provalim da sam uzela kajsija nijansu!! virsnula na sebe nesposobnjakovicku, ali na kraju se ispostavilo da ta boja kajsije na obrazima toliko osvezi i podmladi i tako je sva nekako retro da se sad razmisljam sta dalje...svetlucavost ili socnost...hm.

Link to comment
uzela u subotu tester od nekog novog pudera by terry - light expert da isprobam iako definitivno nema potrebe da trazim dalje od onoga sto sam reklamirala nekoliko postova iznad.uglavnom, resila da to macnem veceras i provalim da sam uzela kajsija nijansu!! virsnula na sebe nesposobnjakovicku, ali na kraju se ispostavilo da ta boja kajsije na obrazima toliko osvezi i podmladi i tako je sva nekako retro da se sad razmisljam sta dalje...svetlucavost ili socnost...hm.
nesrićo, na koliko hoćeš da te pomladi- na 16?  :unsure: kod mene je vječni geisha wanna be sindrom, stalno ne htijući uzimam presvjetlu nijansu. iako, nije ni to loše, jer imam opravdanje da ga ne moram stavljat svaki dan.
Link to comment
da li gresim kada mislim da su sve te anti age kremice sarene laze? do sada uopste nisam razmisljala o mogucnosti da korigujem stav, ali sad kad citam vas kako ozbiljno o tome pisete, mozda je ipak potrebno da ublazim cinizam spram mogucnostima kozmeticke industrije :Dinace, ja cesto stavim kremu na vlazno lice.
Niti malo.Btw, samo prijavljujem da sam kupila Bourjois Healthy mix, i da je strava. Možda i najbolji tekući puder koji sam koristila. Idem čim prije po korektor, mada mi se čini da nema neke nijanse, ali to sam gledala samo na netu. U parfumerijama nema, kokoši sve razgrabile. :D
dugo, dugo razmisljam da li da kazem nesto na ovu temu a da zvuci fino bice da ima neke veze sa verovanjem (eto ja na primer mislim da je homeopatija glupost pa ne verujem i to na meni ne radi) Mozda i ovde - ko veruje, njemu "bolje radi" opet, nema u tim kremama velike filozofije - i bastenske stolice lakiras da ne popucaju od vode, vetra, sunca, i cipele mazes da ti duze traju - pa sto ne i svoje lice?e, sad da li je u pitanju bacanje para ili ne? toga sigurno ima.ima i "kulturoloskih"razlika. francuskinje ce pre da "bace" pare na kreme nego na shminku. e sad ja gledam 1 Cathrine Deneuve pa zakljucujem da ta francuska skola i nije tako losa.da li je bitna genetika, hrana, pice, sunce, vlaznost vazduha, kreme... verovatno sve to zajedno.ko ne veruje kremama ima i dalje sta da radi - malo ulja svako drugo vece:213plfK7EoL.jpgi malo demineralozovane vode u spreju ujutru da skine soli iz vode vec ce da da rezultate. ja ostajem pri svojoj kolekciji ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...