Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Imam ja Bourjois crnu olovku za oči sa svetlucavim česticama i jako je dobra. Doduše, imam i Aurinu koja je duplo jeftinija a nije loša ni ona, tu su negde po kvalitetu.Ruž imala jedan, delovao mi dosta suvlji nego što sam inače navikla. Mada, ja ionako slabo stavljam ruževe u klasičnom smislu, uglavnom sjajeve i labela pa onda nisam možda ni merodavna.Ovaj mi se shimmer sviđa, odoh da vidim na youtube ima li tutorial kako se meće :)

Edited by Valkyrie
Link to comment

Sad gledah na youtubue-u imaju neki clipovi sa shimerom ali vodenim, ovaj moj je praškast tj. kad se odvije gornji poklopac, na površini je perforirani poklopčić koji ti daje veću mogućnost nanošenja i intenzitet šimera.

Link to comment

Joj apoteko odkad se kanim da napadnem strawbarrynet, štas planirala da naručuješ? Čula samo pohvale za isti, da ne detaljišem o porudžbinama, testerima, cenama i sl.BGhoste, naći ćeš sve od ponudjenog sigurno, odkad sam probala onu gore neutrogenu nije mi više palo na pamet da probam drugu kremu za ruke.

Link to comment

Gledam i ja ovaj sajt ali mi čudno nešto, nema sličice Srbije na homepage a ni u spisku zemalja koje mogu da se izabreu iz padajućeg menija. Opet, kažu da isporučuju u sve kutove planete ali ne i u FRA i GER?? :blink:Vidim da imaju MAC i Guerlain, to već deluje interesantno! Leno, jel isporučuje Yves Rocher u Sloveniju?

Link to comment

Srbije spada pod "others", makar tako tvrde na ES forumu ovi sto su uspesno narucivali. Sad citam, ima malo cimanja, tipa traze da im se faksom posalje kopija kartice i jos neki dokument (tipa, racun za telefon ili struju) za porudzbine iz Srbije, ali, navodno, posle sve ide glatko.Ja mislila da porucim sminku, prvenstveno M.A.C. pigments, senke, rumenila i cetkice, mada vidim da ima gazilion stvari, pa cu verovatno hteti jos kojesta. Krenucu od neceg sitnog, cisto da vidim kako ce da stigne, pa javljam.Nego,

Edited by apotekarica
Link to comment

Meni se nešto dešava sa njihovom stranicom, šta bilo da ukucam vraća me na početnu angry.gif Što se tiče isporuke Yves Roschera trebalo bi sve što im je u ponudi da isporučuju bilo gde. Nego ovde kod mene preko strawbarryja uglavnom naručuju MAC..Apoteko, evo moj :mrz: ide na lollipop26

Link to comment

Na oficijelnom YR sajtu nema Srbije ni u naznakama..Inače, što se tiče ove lolipop i one sa kutijama šminke - mislite li da je moguće da ih to opskrbljuju sami proizvođači kozmetike obzirom da su njihovi tutorialsi toliko gledani i imaju po xxxxxx views per day? Kao, reklama, šta li.. U tom slučaju da i mi počnemo da kačimo naše klipove.

Link to comment

Nemoj da gledaš oficijelnu stranicu YR, mislim da strwbarry funkcioniše tako što od proizvodjača kupuje proizvode po verovatno diskontnim cenama a prodaje ih diljem sveta. Ah meni se sad stranica strawberryja uopšte ne otvara :huh: , tako da ne mogu ništa da vidim. A što se tiče ovih devojaka, po meni bi to bilo logično objašnjenje za šlepere šminke koje poseduju.

Link to comment

@nordijkaNe ažuriraju oni taj sajt redovno. U Hrvatskoj odnedavno imaju distributera, pa se može naručiti i preko web stranice ili kataloga, mada ih je bilo u prodaji i prije, ali u tragovima. Ja naručila onu neku kremu i parfem, stiglo brzo, preko City ex-a. Dobila i poklon, neki šal i testere...Valk, prošvrljaj po nekim YR službenim stranicama, možda isporučuju vani, ovisno o distributeru, mislim da firma koja ima zastupništvo u HR isporučuje samo po istoj.Sad pičim po prirodnoj kozmetici, izbacih pola bjuti asortimana - niks gelovi, tonici, noćna njega, tekući puderi...bokte, koža mi prodisala. ^_^ A na YT potražite MissChievous. (ja gledam samo kako uređuje obrve, ali ženska baš zna znanje.

Edited by Eidyia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...