Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

meni je potrebno nesto sto sadrzi u sebi i sredstvo protiv bora i protiv crnila od podocnjaka. ako to uopste postoji, a ako ne, onda odvojeno.
ko o cemu baba o ustipcima ...ali stvarno je super, sta da radim.elem:Refreshing balm that counters sagging, dark circles, dullness, puffiness, fine lines and wrinkles. Imparts a youthful impression to the eyes.
Link to comment
hehe, hvala. ako si jos tu, daj reci gde ima da se kupi, taman izlazim iz kuce.
bilo je u uscu, i uopste u svim ovim parfimerijama po trznim centrima - sve drze kanebo.
Link to comment

aaaa, sranje. kupila kremu umesto balma. valjda je ok i to, bojim se da nije previse invazivna. koliko sam shvatila prodavacicu, ista je svrha i sastav, samo tekstura nije ista (valjda i koncentracija). bila sam ubedjena da si napisala krema. dobro sad, necu se unistiti.

Link to comment
aaaa, sranje. kupila kremu umesto balma. valjda je ok i to, bojim se da nije previse invazivna. koliko sam shvatila prodavacicu, ista je svrha i sastav, samo tekstura nije ista (valjda i koncentracija). bila sam ubedjena da si napisala krema. dobro sad, necu se unistiti.
defetisto <_< nisam probala kremu, ali ako nisi od onih koji trackaju tecni puder u obilnim kolicinama onda malo gusca tekstura nije problem.
Link to comment
  • 2 weeks later...
defetisto <_< nisam probala kremu, ali ako nisi od onih koji trackaju tecni puder u obilnim kolicinama onda malo gusca tekstura nije problem.
samo da se i zvanicno zahvalim za preporuku; i to se nisam zaletala, nego posle par sedmica, kad sam valjano procenila efekte :)nikad nisam bila lepsa. a sad cu videti da uzmem i te tonike za ciscenje lica, mada im je katalog opsiran, tri linije, jedna definitivno nije za mene...
Link to comment

Koja je cena tih Sensai kod nas?Ja imam ovo za tamne podočnjake (a i za jutarnju naduvenost): Garnier; metalna kuglica je na vrhu, pa se lepo i "ohladi" i izmasira taj deo oko oka. Ima više trenutno dejstvo nego što je za neku kontinuiranu negu. (nešto oko 700 din, mislim)

Link to comment

Naručila ovo, konačno ih ima u kataloškoj prodaji. :heart: Cijene slične kao u Avonovim katalozima, YR kreme za lice čak i ponešto jeftinije. Uzdam se da će bit ok.2gvue4k.jpgA za prevenciju tamnih kolutova oko očiju pičim samo ulje divlje ruže, u što prirodnijem obliku. I radi posao. Alternativa je čisti vitamin E, u konzistenciji ulja, jednako je dobro. Holyplant proizvodi objašnjavaju.

Link to comment
samo da se i zvanicno zahvalim za preporuku; i to se nisam zaletala, nego posle par sedmica, kad sam valjano procenila efekte :)nikad nisam bila lepsa. a sad cu videti da uzmem i te tonike za ciscenje lica, mada im je katalog opsiran, tri linije, jedna definitivno nije za mene...
ah, tek ces da vidis!tek posle mesec dana sam shvatila o kakvoj promeni je rec. nema vise hronicne isusenosti, crvenila, ma nicega sto me povremeno dovodilo do ludila. sada se kunem u onu soothing kremu.i tecni puder sensai je fenomenalan, a slucajno sam ga nabola - jedino to su ove godine uvezli u totalno svetloj boji, nisam mogla da nadjem nista dovoljno belo.elem, nemoj da citas taj katalog, idi na sajt. nije dobar prevod. recimo, za ovu kolekciju koju ja koristim u katalogu pise da je za osobe u 20-tim. ja sam presla 30, i nikada ovo ne bih kupila da nisam procitala na sajtu da je zapravo rec o kolekciji protiv finih bora koje se kod nekih javljaju i u ranim dvadesetim. finesa, ali moze da ti poremeti odluku. ove zenice u sefori su fine, ali im je cilj da prodaju, tako da menjaju pricu u zavisnosti od toga kako im zvuce tvoja pitanja - anticipiraju ti zelje i slicno.
Link to comment

Da li je neko kupovao sapune iz domace radinosti "po receptu nasih baka i sl", cesto ih hvale na TVu.

http://www.limundo.com/kupovina/Nega-tela/Licna-higijena/Sapuni/Domaci-%60%60handmade%60%60-sapun-od-magnolije-i-mleka/836993

Edited by El Guapo
Link to comment
lorealmakeupremover.th.jpgjel se ovaj gel za skidanje sminke vise ne proizvodi, ili je slucajnost sto ga nigdje ne nalazim?bas mi odgovara, osim mirisa (al prezivim). 089425.jpgje super, bajdvej Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...