Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

razbih predrasudu i uzeh tu hipnozu u smedjoj boji, namalala jos u radnji dramu i prosto se prestravila od sebe, trepavice izgledaju kao na lutkama, ogromne i preterano guste, bas ono ruzno vestacke, resila se ipak za klasicnu hipnozu, koja sasvim dovoljno volumenise i izduzuje.
dobra je hypnose maskara, preporucujem. lutkarske trepavice - gotovo uvek, stoga mazem maksaru jednopotezno, i gotovo nikad na donje trepavice.@alles - pitanje: ima li u beogradu (i gde) da se kupi kolekcija za negu koze (kupke, kreme) Segreti Mediterranei by J & E Atkinsonshvala.
Link to comment
Kako (čime) da skinem sa čela fleke od sunca, osim pilingom koji i nema nekog efekta. Nije strašno jer ih imam samo na čelu, ali deluje malo štrokavo i nervira me...
povecaj kolicinu mrkve u ishrani. najozbiljnije.
Link to comment

Hvala na savetima. Mada nisam sigurna da sam Yonku viđala u Srbiji. Potražiću je, jer vidim da je hvaljena kozmetika uopšte. Do tada, pojačaću šargarepu u ishrani, kapiram da utiče na pigmentaciju i da je zato dobra za ujednačavanje tena.

Link to comment
U Srbiji je bila ranije pre xx godina Lala krema u malom roze pakovanju, moja mama ju je koristila.Ne znam da li je jos uvek u prodaji.
lala, narodni krem, krastavac i ajsha belilo. sve pravila zemunska dahlia. jel na to mislish?ponekad moze da se nadje negde, al potpuno neochekivano.
Link to comment
lala, narodni krem, krastavac i ajsha belilo. sve pravila zemunska dahlia. jel na to mislish?ponekad moze da se nadje negde, al potpuno neochekivano.
Mislim da je to to. Koliko me secanje sluzi ta Lala krema sadrzi hydroquinin- supstanca koja je odgovorna za izbeljivanje. Taj hydroquinin je FDA skoro proglasio potencijalnim kancerogenom mada je istrazivanje vrseno na glodarima i ne postoji nikakavo klikichko istrazivanje za sada. Bitno je valjda u kom procentu je hydroquinin prisutan u kremi.Odakle znam? Posle trudnoce su mi ostale flekice na jagodicama - kao pegice za koje sam mislila da su od sunca pa sam malo sama istrazivala sta je ok da se koristi, a malo cula od dermatologa.
Link to comment

Znam i ja o kojoj kremi se radi, a mislim i da sam je skoro i videla u parfimerijama Lilly, tj. videla sam neke starinske ekstra jeftine kreme, samo da proverim da li su to te Lala..

Link to comment
Znam i ja o kojoj kremi se radi, a mislim i da sam je skoro i videla u parfimerijama Lilly, tj. videla sam neke starinske ekstra jeftine kreme, samo da proverim da li su to te Lala..
garantovano jesu, vrlo male kutijice, cijena cirka 60 dindzi :D
Link to comment
  • 3 weeks later...

očajna sam. sladak gej prodavac mi je uvalio neki serum i tečni puder neke idiotske kuće "by terry" i pljunula sam pravo malo bogatstvo, a lice mi izgleda kao u voštane figure. bljak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...