Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ups, nisam videla do sadu pitanju je prilicno hidratantan krem koji ne pokriva nego bas leci tamne podocnjakevec kad se nanese prvi put podocnjaci postanu nekako blaziposle par nedelja vec se vidi razlika bice skoro godinu dana kako ga koristim, ovo mi je treca tuba, relativno dugo traje
hvala, msm :).
Link to comment

Skroz povoljan na e-bayu, baš ti fala hippie. :D Mada mi je ovaj novi Garnier roll on neloš, ali miris je malo tu mač. Aluminij mi inače ne smeta, budući da nikad nije dokazana štetnost, ali što manje kemije to bolje.

Edited by Eidyia
Link to comment

verovali, ili ne: odrala laktove od:kuckanja.ko mi kriv sto nosim aljinice i bluzice bez rukava.ali, sta sad?(nemojte nesto skupo i shmensi, molim.)poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
Ja se uvek iznova zanesvestim kada izadju rezultati testiranja ruzeva za usne,krema za noc i dan,shampona za kosu jer se uvek ispostavi da su skupi proizvodi nekvalitetniji, ali i otrovnijiod najjeftinijih iz supermarketa.U Nemackoj postoji zaduzbina koja testira sve proizvode,jednom mesecno izlazi i casopis sa rezultatimai onaj proizvod koji dobije dobro ocenu ( sehr gut ili gut) onda to i archi sledeceih desetgodina na svom pakovanju.Juce su izashli rezultati za ruzeveTest je pravljen sa uzorkom od 306 razlicitih ruzeva.Od 306 ocenu " ne zadovoljava" dobili su 121 ,ostali su prosliovako ili onako.. Medju ovim najgorim je Artdeco,Astor Soft Senstation,La Roche -Posay, Lancome,Maybelline,Jade Rimmel.Nekoliko najskupljih ruzeva od Chanela i Diora dobili su ocenu "nedovoljno"Najbolji su neki meni nepoznati jer su sastojci ekoloshki prihvatljivi.Naime u ovima sa ocenom " nedovoljan" nadjeni su sastojci koji sadrze anilin , a koji opet izaziva karcinom.U nekima je bilo i silikona i drugih sintetickih materija.Ja koristim samo jako tamne ruzeve, a njih nigde vishe i nema ( nije moda zadnjih godina)pa kad spazim neki odma kupujem , ne gledam na sastojke ,marku, ali ni cenu.
tejo, gde moze to da se prati na netu, ti rezultati ?
Link to comment

razbih predrasudu i uzeh tu hipnozu u smedjoj boji, namalala jos u radnji dramu i prosto se prestravila od sebe, trepavice izgledaju kao na lutkama, ogromne i preterano guste, bas ono ruzno vestacke, resila se ipak za klasicnu hipnozu, koja sasvim dovoljno volumenise i izduzuje.edit - tek sad vidim razliku izmedju Definicils i Hypnose, kod prve imas onaj standardni osecaj tezine maskare na trepkama, a ovde su trepke kao perca, kao da nisi nista ni namalao, ne znam kako su to izveli, ali bravo.ziveo Lancome.

Edited by Allegra
Link to comment
verovali, ili ne: odrala laktove od:kuckanja.ko mi kriv sto nosim aljinice i bluzice bez rukava.ali, sta sad?(nemojte nesto skupo i shmensi, molim.)poz
ah, znam problem, za fleke na laktićima, da bi se izbelele treba biti strpljiv no evo jedno instant rešenjce, preseče se limun na pola, onda laktiće nalaktiti 5-10' u svaku polovinu limunčeta, tako se uradi blagi hem. piling a fleke postanu bledje. Na kraju, laktove namazati nekom masnom kremom ( u tu svrhu rabim onaj DM neven-vazelin).
Link to comment
ah, znam problem, za fleke na laktićima, da bi se izbelele treba biti strpljiv no evo jedno instant rešenjce, preseče se limun na pola, onda laktiće nalaktiti 5-10' u svaku polovinu limunčeta, tako se uradi blagi hem. piling a fleke postanu bledje. Na kraju, laktove namazati nekom masnom kremom ( u tu svrhu rabim onaj DM neven-vazelin).
hvala lena, ali nisu fleke. nego rapavost, do ranica-mikroljuspica koje otpadnu, pa ispod ostanu ranice.tamAn da ih takve umocim u limun!(zasad, slusam allegru. ide na bolje.)ali hocu, posle, ako ostanu fleke :) nanecu i neven-vazelin. casna pionirska.
za koljenca, pretpostavljam, ide grejp??
ne. pomonaradze. zbog dimenzija ^_^ poz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...