Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Mlecima za tjelo rekla adio, zbog ovog ulja. Ne, ne ostavlja mastan film na koži, brzo se upija, mešavina jojobinog, bademovog, i ulja suncokreta sa ekstraktom nevena i kamilice.22452.jpg

Link to comment
Mlecima za tjelo rekla adio, zbog ovog ulja. Ne, ne ostavlja mastan film na koži, brzo se upija, mešavina jojobinog, bademovog, i ulja suncokreta sa ekstraktom nevena i kamilice.22452.jpg
Pa to je za dechake. Moj muz se i dan danas ponekad macka tim uljem, kaze mazali ga kao bebu pa mu ostalou lepom secanju. A jeste jako prijatano ulje i kao sto reche, a to je i najvaznije, ne ostavlja mas na kozi.Maze se kod mene cela porodica. Otelu mazemo shape ;)
Link to comment
Mlecima za tjelo rekla adio, zbog ovog ulja. Ne, ne ostavlja mastan film na koži, brzo se upija, mešavina jojobinog, bademovog, i ulja suncokreta sa ekstraktom nevena i kamilice.
Pa to! :Hail: Savršenstvo, probaj i ostatak linije. Šampon je strava, i losion za tijelo.Baš sam gledala sajt nedavno, pola toga ne uvoze u zemlje trećeg svijeta. <_< Ali ovo što mi je na raspolaganju je sve sjajno, dapače, nikad nisam baš koristila bebeću kozmetiku, ali sad sam jedan happy konvertit.
Link to comment
Ali ovo što mi je na raspolaganju je sve sjajno, dapače, nikad nisam baš koristila bebeću kozmetiku, ali sad sam jedan happy konvertit.
isto. potrosila kremu koju redovno koristim i posluzim se u medjuvremenu bebecom. i nesto mi se ne zuri da se vratim svojoj staroj kremi, a mislila sam da taj dan tesko da ce ikad doci.
Link to comment
Pa to je za dechake. Moj muz se i dan danas ponekad macka tim uljem, kaze mazali ga kao bebu pa mu ostalou lepom secanju. A jeste jako prijatano ulje i kao sto reche, a to je i najvaznije, ne ostavlja mas na kozi.Maze se kod mene cela porodica. Otelu mazemo shape ;)
Što za dečake, što je plava bočica?Šta da ti kažem ima čak i nelepnicu SEHR GUT :lol: Ovde kod mene, u svakoj porodnoj sobi stoji par bočica ovog uljanceta :wub:
Pa to! :Hail: Savršenstvo, probaj i ostatak linije. Šampon je strava, i losion za tijelo.Baš sam gledala sajt nedavno, pola toga ne uvoze u zemlje trećeg svijeta. <_< Ali ovo što mi je na raspolaganju je sve sjajno, dapače, nikad nisam baš koristila bebeću kozmetiku, ali sad sam jedan happy konvertit.
Oču probam sigurno, ulje bilo dovoljno ubedljivo.
Link to comment
moze pojasnjenje (ne vidim da procitam sa slike) - je li ovo emulzija protiv oteklih podocnjaka ili neki krem koji prekriva tamne podocnjake?hvala.
ups, nisam videla do sadu pitanju je prilicno hidratantan krem koji ne pokriva nego bas leci tamne podocnjakevec kad se nanese prvi put podocnjaci postanu nekako blaziposle par nedelja vec se vidi razlika bice skoro godinu dana kako ga koristim, ovo mi je treca tuba, relativno dugo traje
Link to comment
Što za dečake, što je plava bočica?Šta da ti kažem ima čak i nelepnicu SEHR GUT :lol: Ovde kod mene, u svakoj porodnoj sobi stoji par bočica ovog uljanceta :wub: Oču probam sigurno, ulje bilo dovoljno ubedljivo.
Pa rech "bübchen" znachi decacic,deckic. :lol: Ja neki dan pazarih i mleko ( a ti si me podsetila da uopste i gledam te njihove proizvode).Genijalno. Ima takodje tu etiketu sa testa "sehr gut". Jako malo proizvoda ima to "sehr gut".Mleko utrljash i posle dva minuta koza je "mazna" ko somot ili barshun :)
Link to comment
neka se ogleda u tvojim ocima...
To bi značilo da moram da je gledam ceo proces, a to je idealno vreme za igranje FM09 :)
Staklopan
Nema tamo. Oni seku ogledala po meri , a nema onih malih ...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...