Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Ja sam pre n godina imala neku Yardley maskaru sa tim dlačicama i bila je super. Koje se od trenutno postojećih mogu svrstati u ''dlakave''?

Edited by Valkyrie
Link to comment

ja se drzim ove kao pijan plota jer mislim da su opasno usitnili sa tim tipom maskare + ovde mi se minimalno lepe trepke i daju se rascesljati sa cetkicom.a i maskara traje oko 2-3 meseca sto je ok.stvarno ne znam nijednu drugu, secam se neke Oriflame od pre bilion godina koja je radila posao samo se brzo susila ali ko zna da li to proizvode jos uvek.

Edited by Allegra
Link to comment

lancome hypnose maskara je odlicnaeucerin 12% omega krema za lice, 10 bambija, fino smiri kozu poslije duple doze suncanja a jos je bolja za zimu, kad je vazduh suv

Link to comment
lancome hypnose maskara je odlicnaeucerin 12% omega krema za lice, 10 bambija, fino smiri kozu poslije duple doze suncanja a jos je bolja za zimu, kad je vazduh suv
potpis, potpis :)pre odlaska na odmor moi - kreten, u sephori:ja bih da probam neki drugu maskaru, ovo mi je vec 4-ta Hyponse prodavacica:- sto? :unsure: ja, i dalje kreten:- onako :Dsuper, uzela neku, eno mi je u kolima, nemam pojma koja. posle dva dana vratila sam se staroj i sasusenoj Hypnose koja je bila bolja 5 putaAli ova Drama.... :wub: A Eucerin je sampion kad god se ima neki problem. Losioni za telo su kao melem.for all the rest, thanks to free shop-u na singapurskom aerodromu - kilogrami Shiseido SVEGA.i necu da menjam. maintenance posle 40 mora da kosta ali mora i da se isplati - Shiseido vredi svaku paru!
Link to comment
lancome hypnose maskara je odlicna
i uglavnom je hvale a meni je izazvala crvenilo . u tri mazanja u mesec dana - ista reakcija : crvene tackice po rubu kapaka. poklonila je drugarici isto je prezadovoljna. a ja srecu nasla sa mf lash -om aleluja. shiseido je odjen bezobrazno skup <_<
Link to comment
eucerin 12% omega krema za lice, 10 bambija, fino smiri kozu poslije duple doze suncanja a jos je bolja za zimu, kad je vazduh suv
Morgana, je li to ona ph5 krema? http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/ph5_creme.aspMeni sol i Sunce stravično isušuju kožu, koja je inače sve samo ne suha, tako da išćem nešto ovako da mi smiri i nahrani kožu lica. Za sve ostalo brine bebeća kozmetika Bubchen, koja je wubljiva na kub. Inače, kupila sam Eucerinov mat fluid saf 50, takve konzistencije da mi je palo na pamet na je krema pokvarena. :unsure: Sva je sluzava, žućkaste boje + nekakvi mjehurući, wtf? Ipak, miriše ok, kreme koje imaju visoki zaštitni faktor imaju čudne teksture.
shiseido je odjen bezobrazno skup <_<
Don't feel bad. :)

Nedavno sam na jednom sajtu čitala usporebu sastava jedne DM marke i Shiseidove kreme za lice, i došlo se do zaključka da je razlika - zanemariva, osim što Shiseido ima veći koktel konzervanasa, valjda zbog "dugovječnosti" proizvoda. Teško bih više dala parice za high tech kozmetiku, osim ako mi baš nešto super ne paše.

A da se baš ne izroštiljam sunčajući se, kupila sam L'erbolario mlijeko (koje miriše ISTO kao Pavlovićeva mast) i ulje (koje miriše ISTO kao jebeni Raid :mellow: ), ali samo zato jer se za dva kupljnena L'erbolario proizvoda za sunčanje dobiju japanke gratis. Onako, udobne su, svijetloplave, čak su imali broj za stopala u drugoj vremenskoj zoni, jej. Ono za što sam dala parice je, pak, za quratz, tako da ću mazat i cipele s tim, samo da se što prije potroši. Nivea kiks es.

Link to comment

dada, znam da nema dodatih parfema, mirise na neko jestivo uljene bi trebalo da ima previse uree. a ne bi ni valjalo, dugorocno, koza se navikne pa po pretsanku koriscenja kreme bude suva.nego, kad smo kod uree, visi lipidioz 1, prilicno dobro mlijeko za tijelo, idealne razmazibilnosti. i po koriscenju koza ostala ok.

Link to comment

Od tih sa ureom, pre neki dan sam uzela Garnier za ultra suvu kozu (belo - plavo pakovanje) i bas me je spasio razdrockanosti, jer sam bila sva oljustena posle mora. Iako je krajnji ishod bio pozeljan, nesto mi se cudno razmazivao, tako da cu da ga koristim samo u SOS situacijama. U medjuvremenu, vracam se starom dobrom pantenolu, najnovije otkrice - Bajerov B Pantene (cela kolekcija). Hypnose - :wub::Hail: u iscekivanju Drame, pre neki dan kupila Onyx.

Link to comment

nakon mučenja s maskarom CK, koja nije valjala ništa odlučila se malo počastit. prodavačica me premazala chanelovom inimitable i dobro izgleda, produlji, ne lipi, drži dugo. vidit ćemo kakva će se pokazat na terenu. MAEMU29MLG.jpg al prema ovome...

nikad, nikad, nikad necu uzeti ni jednu drugu maskaru sem Lancome Hypnose! nova verzija Drama je prevazishla sva moja ocekivanja
ja ceo zivot koristim Definicils zbog istih i prilicno sam zadovoljna, al bas mi se svidja oblik cetkice kod Hypnose.
lancome hypnose maskara je odlicna
Lancome očito zna šta radi.Nego, što se deodoranta tiče, imate za perporučit nešto kvalitetno da drži 12 h i ne boja oko sebe, po mogućnosti u sticku? mislim da je netko spominjao da je clarinsov dobar?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...