Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Preporučite dobar preparat za sunčanje...
moj dermatolog kaze Avene (ne secam se koji je faktor, jes' bio neki ogroman) makar za lice... imas to mazalo po apotekama, pazi na datum isticanja narocito ako kupujes u onoj velikoj na Terazijama, Bgd.licno za telo najvise volim niveu u spreju, ili koperton :srculence:
Link to comment
moj dermatolog kaze Avene (ne secam se koji je faktor, jes' bio neki ogroman) makar za lice...
avene je 1 ozbiljna kozmetika! :Hail:
on topic - konstatujem da su svi tecni puderi ... sa manom, jedan slabo pokrije a ugodan je za nosenje, drugi sve pokrije pa izgleda kao maska, treci masan....izjadam se akreditvanoj mi prodavacici i ona me natera da probam bare minerals:lako se nanosi, drzi ceo dan, kombinuje se po zelji, ugodan za nosenje, ne zateze, ne masti, vrlo dobro (rekla bih - idealno, ali me sramota da ne zvucim kao reklama ...
ubedi me da radi posao i na +40 (ne godina, neg atmosferskog parametra! :P), pa da trchim da nabavljam :unsure:
Link to comment
avene je 1 ozbiljna kozmetika! :Hail:
I ovde se hailuje Avene. Nedavno sam spoznala kremu za lice, može i iza dan i za noć. U prevodu- uravnotežujuća krema za normalnu ili mešovitu kožu. Kako god je zvali, koža uživa. :) Bez ikakvog je zaštitnog faktora doduše, moram videti nešto i sa tim čudima.Kad sam je kupovala, uvališe mi i neki Vichy tester, nešto sa SPF 30. Probala i jedva sam skinula šljašteće piknice. šta će im to tu!? Strava & užas.Znam par žena koje se kunu u Vichz, ali meni svaki susret s njihovim mazalicama prođe traljavo. :(
Link to comment

Ja imam Avene kremu za izrazito suvu i osetljivu kožu lica. Često mi obrazi prolupaju preko zime, ne znam zašto, bukvalno imam crvenilo od iritacije i smrzavanja. Tu kremu sam platila prilično ali su mi se zato obraščići oporavili za par dana. Ne sumnjam da je i ostatak kolekcije odličan.

Link to comment

Da se pridružim pohvalama za Avene,moje pohvale idu kremi za lice za masnu kožu sa SPF 25, fina lagana emulzija a ultimativni hitić za ovo leto za one čija je koža osetljiva na sunce i toplotu je Avene termalna voda u spreju ,lepo smiri kožu,danas je bila spas u pravi čas i pravi drug na putu dok dreždah na granici na +30C i kusur :Hail:

Edited by lena21
Link to comment

koje iznenadjenje! :( kupim je konacno jer sam ubedjena da sam sa njom bila odusevljena kad sam prosli put testirala raznep3.jpgdodjem kuci, kad ono nevidjeno sranje angry.gif onako vodenasta, nista ne ostaje na trepavicama, a o volumenu koji sam trazila da ni ne pricam i sad jadna trosim ono malo L'Oreal 4x Voluminous sto je ostalo i placem za 30e

Link to comment
koje iznenadjenje! :( kupim je konacno jer sam ubedjena da sam sa njom bila odusevljena kad sam prosli put testirala raznep3.jpgdodjem kuci, kad ono nevidjeno sranje angry.gif onako vodenasta, nista ne ostaje na trepavicama, a o volumenu koji sam trazila da ni ne pricam i sad jadna trosim ono malo L'Oreal 4x Voluminous sto je ostalo i placem za 30e
sta je to? neki Lancome?ja se u to ime pridruzujem apotekarici u pohvalama Lancome Hypnose. kod nas je 20E i jos je daju sa bifaznom tecnoscu za skidanje maskare i crnim kreonom. u paketu.
Link to comment

opops dadaoh pogresnu sliku, mada i nije neka razlikaovo je omrazena: 21bN+EzRGLL._SL500_AA220_.jpg Estee Lauder Magnascopic Maximum Volume Mascaraal privukla me cetkica, bas se lako nanosi , nekako je potpuno ravna <_< razmisljam se da je malo otvorm da se osusi i ne bude vise onako vodena

Edited by lostfanforever
Link to comment
  • 2 weeks later...

oglasavam vichy 24 h antitranspirant i sensible dezodoranse odlicnima i majicostednima (ne ostavljaju fleke) a vichy lipidiose kremu za ruke smecem.trazim dobar ajlajner. l'oreal je grozomoran, mrvi se i razmazuje.

Edited by morgana
Link to comment

da, uzasan je loreal, ja imam superliner, smece. a i inace ne umem da koristim te polutvrde i tvrde cetkice, niti olovke, volim one klasicne tuseve za oci. collistar ima dobre, moj utisak.

Link to comment

hvala, mislim da mogu da nadjem collistar u svom selu, super :)l'oreal, ipak, ima jednu vrlinu: posto se brise lakim prelaskom prsta preko kapka, idealan je za vjezbanje uskih i sirokih

Link to comment
  • 2 months later...

da me neko pita sta su neophodni preparati bez kojih ne mogu:serum koji skupi pore, bore, nekako ujednaci ten i jos mu da mat efekat:5079.jpgElizabeth Arden i sve iz kolekcije 8 hours:P34524_hero.jpgnikad, nikad, nikad necu uzeti ni jednu drugu maskaru sem Lancome Hypnose! nova verzija Drama je prevazishla sva moja ocekivanja:P88004_hero.jpgdramatichan efekat je osiguran, cetkica koja je blago iskrivljena olaksava nanosenje, sma cetkica je ipak tvrda pa lepo rashcheshlja a najbolje je to sto su trepavice meke! uopst enemas osecaj da imas tako puno maskare na njima

Link to comment
serum koji skupi pore, bore, nekako ujednaci ten i jos mu da mat efekat:5079.jpg
O kom se brendu radi? ja sam koristila, za slicnu namenu, estee lauder idealist..i nije bio tako los...za razliku od clinique pore minimizer-a koji sam po preporuci kupila nedavno. potpuna katastrofa. da ujedno pohvalim i preporucim estee lauder double wear korektor. savrseno prekriva, traje satimakorektor.png
Link to comment

u pitanju je dr.brandt skincare, kako kazu francuzi - americka firma, aj' da im verujemkao sto je i Frederic Fekkai kolekcija americka - a ono iza nje stoji marsejski frizer sto je prebegao US.samo nek je americko - odmah se bolje prodaje :)Clinique pore minimiser je stvarno sranje, Este Lauder je u istoj liZi ja nalazim da je ovaj ima jos jace efekte i duze trajeja opet da pohvalim istu onu Sephora-inu liniju za telo - gelovi za tusiranje, losioni za telo, pene i samponi i sve to zajedno 24 EURO:P88907_hero.jpgmoj omiljena kombinacija sa slike - zeleni chaj i limun

Edited by msmodesty
Link to comment

mi slepci nemamo seforu.uvalili nam holandjani svoj lanac parfimerija a tu je sve papreno.reci mi jel ona tvoja Hypnose ima dodatne dlacice, ja ceo zivot koristim Definicils zbog istih i prilicno sam zadovoljna, al bas mi se svidja oblik cetkice kod Hypnose.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...