Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

eh bre Hipi, ja tek drugi put stavila to na kapke. uostalom, ovo moje je bilo dnevna varijanta, inace ne volim jaku sminku. to mozda jednog dana, kad stanem na taj 'crveni tepih'. :P

Link to comment
otkrila sam ajlajner. :D posto sam se popalila ko malo dete, moram malo da se egsponiram. sad mi ostaje da uvezbavam nanosenje istog. :wub: fotka je samouslikavanje, pa ne moz' bolje.
znao sam da na ovakvim topicima mora biti zanimljivog materijala.može bolje, samo uhvati total.:)
Link to comment
ja zelim na naucim da se crtam vako il nikako;Angelina-Jolie-Cat-Eyes.jpg
Angelina ima veoma lepe oci ali joj eyelinener ne stoji - suvise ih umanjuje i "zatvara".Forsirajte prirodan izgled, sto manje hemikalija i preparata, to je koza zdravija + umerena sminka - tu nema greske... (pogledajte Laru Croft :) - super svez prirodan izgled uz veoma malo sminke)
Link to comment

definitivno za zene svijetlih ociju nisu ajlajneri, ali ako vec mora, onda treba ici do kraja :evil:josmaloedite: ne potez'te me na pm ko je vid'o, vid'o je :P

Edited by Pikoleta
Link to comment
Angelina ima veoma lepe oci ali joj eyelinener ne stoji - suvise ih umanjuje i "zatvara".
Pa kad Angie nema mirnoću Battieve rukice :D
Link to comment
el bi mogo moderator topika da obrise moju sliku? unapred zahvalna,b.
jos uvek vidim sebe ovde. <_<
definitivno za zene svijetlih ociju nisu ajlajneri, ali ako vec mora, onda treba ici do kraja :evil:josmaloedite: ne potez'te me na pm ko je vid'o, vid'o je :P
ha, videla sam, videla. zaista lepe oci, doduse bile bi mi jos lepse bez crvene maskare.
Pa kad Angie nema mirnoću Battieve rukice :D
fala leno. :D
Link to comment

batticuore, šta fali slici, super izgleda.Samo da prijavim da mi se od Avonove glicerinske kreme poprilično suše ruke (što inače nikad nije slučaj), nanesena u debljem sloju se trusi s ruku. :mellow: Dobro pa je jeftina.Kupih neku Dr. Scheller (valjda se tako piše, neam pojma), i dobra je. Miriše na lotus, i skroz je wub. Jedino šta sam je teško našla, D.S. u prodaji ima najviše onih od nevena, čiji miris ne volim previše.

Link to comment
jos uvek vidim sebe ovde. <_<
vise ne ;) on topic: art deco olovke za usta - :s_w: mekane, a tvrde, ako me razumete. Plus, super boje. Prava uteha posle nikad prezaljene Miss Sporty br. 20, koje vise nema u prodaji
Link to comment
art deco olovke za usta - :s_w: mekane, a tvrde, ako me razumete.
:Dapotekarice sestro slatka, dosta za veceras (nadam se da ces uskoro naci stan)on topic - konstatujem da su svi tecni puderi ... sa manom, jedan slabo pokrije a ugodan je za nosenje, drugi sve pokrije pa izgleda kao maska, treci masan....izjadam se akreditvanoj mi prodavacici i ona me natera da probam bare minerals:P27318_hero.jpglako se nanosi, drzi ceo dan, kombinuje se po zelji, ugodan za nosenje, ne zateze, ne masti, vrlo dobro (rekla bih - idealno, ali me sramota da ne zvucim kao reklama ... Edited by msmodesty
Link to comment

za sve platinum blonde i one koje se tako osecaju1 strong buy za Redken masku Blond Glam Pure Pearlima ehotona u sebi a i neku mnogo dobru medicinu jer je kosa kao svila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...