Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
vredi svakog cvonjka Mascara-test-False-Lash-Effect_groot.jpg
a koliko je to cvonjaka, ako nije tajna?ne pamtim kad sam kupila poslednju maskaru, a red je.i jos: cime skidate sminku oko ociju? ja imam neki nivea visage eye make up remover, al kao da pocinje malo da mi smeta - a ne bi trebalo, kad sam tek pocela da ga koristim nije.
Link to comment

Alexia, Nivea proizvodi za lice su nakrcani alkoholom i potpuno suvišnim parfemima, mene su iziritirale i njihove maramice predviđene za osjetljivu kožu. Uzmi neki bezalkoholni losion, ja nedavno ugrabila Avene gentle eye make up remover i odličan je (a moje oči od SVEGA zasuze). DM marke su isto ok, Balea ima neki losion s uljem, jeftin je i jako dobar, opet kupujem.

Link to comment
i jos: cime skidate sminku oko ociju? ja imam neki nivea visage eye make up remover, al kao da pocinje malo da mi smeta - a ne bi trebalo, kad sam tek pocela da ga koristim nije.
ta nivea nenormalno shtipa za ochi, ne znam koja im je bila ideja :ovracam se deemu, ne znam sta mi bi??? al videh i neke loreale u tubama, onako povecim, za skidanje shminke, a cena razumna. probo neko?
Link to comment
i jos: cime skidate sminku oko ociju? ja imam neki nivea visage eye make up remover, al kao da pocinje malo da mi smeta - a ne bi trebalo, kad sam tek pocela da ga koristim nije.
ta nivea nenormalno shtipa za ochi, ne znam koja im je bila ideja :ovracam se deemu, ne znam sta mi bi??? al videh i neke loreale u tubama, onako povecim, za skidanje shminke, a cena razumna. probo neko?ps. u doba bivshe finansijske krize, jedan baja na zemunskoj je prodavao ponds cold cream cleaner, naravno, ne znajuci sta radi. to je skidalo svaku shminku besprekorno. i sad naravno nigde nema :((i deda je jedared namazao i chudio se - glupa krema, nishta se ne upija ^_^) Edited by thermal bug
Link to comment

nema te kozmetike koja ima efekta kad se probudim sveza k`o rosa u podne, sto je (i) danas slucaj :ph34r: jel testir`o neko one sapune na kilo iz skoro otvorene radnje u cika ljubinoj?

Link to comment

@eidyia i bubica: hvala, ja sam vec pomislila da nije nesto iskljucivo sa mojim sa ocima. ne znam zasto sam zazirala od balea kozmetike, a ovih dana mi bas frizerka hvali i njihove sampone i regeneratore, mada su cudno jeftini.l'oreal za skidanje sminke nisam probala, ali jesam par njihovih krema i takodje su stipale za oci, bar mene.

Link to comment

@Aleksija,Maskara je blizu 14?,ono sto je opravdava je odlicna cetka,lepo rasporedi,uvije trepe,da fini volumen,a i izdasna je, malo jace od 13ml.A taj Balein skidac bas fale a i pristupacna mu cena,ja sminkeraj skidam sa Afroditinim bad.uljem ,vlazno lice + ulje odlicno skida sav sminkeraj a i dobar je za trepe i kozu.

Link to comment
@eidyia i bubica: hvala, ja sam vec pomislila da nije nesto iskljucivo sa mojim sa ocima. ne znam zasto sam zazirala od balea kozmetike, a ovih dana mi bas frizerka hvali i njihove sampone i regeneratore, mada su cudno jeftini.l'oreal za skidanje sminke nisam probala, ali jesam par njihovih krema i takodje su stipale za oci, bar mene.
ma imam generalni problem sa njima, nivejama. od krema dobijem kolutove kao lemur, ali bash od svih, od onog sa mrvicama neko crvenilo, a skidanje shminke je danak u krvi. tako da sam odustala kompletno. mada, mozda ne bih ni probala da nisam dobila kesu svega, pa seljanka ajde maze :lol:jedino je ona starinska u plavoj kutiji ok. ako i njoj neshto ne urade :unsure:
Link to comment

Ja mazem sta dohvatim,a mogu i da ne mazem nista, nikad mi nista nije bilo. Ipak, Garnierove stvari ni lude ne mazite, cak su i meni smetale one njihove kreme i stipale me. Balea ima odlicno sredstvo za skidanje sminke, ono pola ulje, pola nesto drugo, a druge stvari nisam probala. Najbolja krema za normalnu kozu je neka koju mi dermatlog preporucio, hrvatska je i zove se nesto Aquahidro, ne mogu da se setim, a mnogo dobra bila, u apoteci se kupuje.

Link to comment

fala, leno, za maskaru. od kada nosim sociva pocela sam malo cesce se sminkam, ranije mi maskara stajala po vise godina, sto je izgleda bio test kvaliteta koji nijedna nije uspela da izdrzi.baleu cu da probam prvom prilikom (jel moze da se kraducka u deemu? :D)inace, kome odgovaraju masnije kreme, cera di cupra je za te pare odlicna - bar meni nikad nije izazvala nikavu losu reakciju, a mnoge daleko skuplje jesu.

Link to comment
Ipak, Garnierove stvari ni lude ne mazite, cak su i meni smetale one njihove kreme i stipale me.
meni je garnier total comfort najbolja krema u svom cjenovnom rangu. ostale garnier mi nisu odgovarale. roc retin ox je super, kad smo kod kremaza skidanje sminke i samo bademovo ulje je dosta dobro
Link to comment
(jel moze da se kraducka u deemu? :D)inace, kome odgovaraju masnije kreme, cera di cupra je za te pare odlicna - bar meni nikad nije izazvala nikavu losu reakciju, a mnoge daleko skuplje jesu.
Nema potrebe da kraduckas, sve im je bas jefttino. ;) E, da, Cera di cupra je dobra, koristila sam je jedne zime kad mi se koza osusila od hladnoce i vetra.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...