Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Gledam juče da nađem onaj Avene sprej što ste pričale, ne nađem, ali vidim da ima isto i Vichy i Uriage....pošto mi je Uriage kao firma bio super par puta za seboreični dermatit na kosi, a i ovako za lice, uzmem, pa ću javiti.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Svemir Zeka said:

Gledam juče da nađem onaj Avene sprej što ste pričale, ne nađem, ali vidim da ima isto i Vichy i Uriage....pošto mi je Uriage kao firma bio super par puta za seboreični dermatit na kosi, a i ovako za lice, uzmem, pa ću javiti.

Javljaj, ja ovaj najveci avene trosim kao luda. Ovo ako mi potraje mesec dana :D

Link to comment

Još par dana traje neka akcija u dr Maxu, svašta sniženo i po 40% a ima i 3 za 2 

Dobra cena krema sa SPF za more itd

  • Hvala 3
Link to comment

Ja te SPF za telo kupujem u DM, Sundance se zove marka. Uglavnom uzimam faktor 50, eventalno 30. Dobre su, lepo se razmazuju, a znatno povoljnije od drugih. Pri cemu nikad nisam izgorela, pocrvenela i slicno. Mada se i ne suncam :D i redovno nanosim kremu, ali opet dok si u vodi, ides tamo amo, zasticen si.

 

Za lice ne znam imaju li neki izbor, tu svakako imam kremu Heliocare koju koristim citave godine.

Edited by Stela
  • +1 1
Link to comment

koju heliocare koristis?

ja sam bas voljela njihovu pjenu za lice spf 50 ali se vise ne proizvodi.

 

sad koristim lrp anthelios ali mi puni pore.

Link to comment

Ovu levo sam ranije imala, super je, jer je kao pena. Vise je ne nalazim, a pri kraju mi je vec to pakovanje. Koristim trenutno ovu desno, sasvim je fina, nije pregusta i nerazmaziva kao neki Eucerin sto sam jednom probala i imala osecaj maske. I kao podloga za sminku je ok, mackam je tokom citave godine.

20240625_104857.thumb.jpg.ecc414c4a77c1946ed7ded9eea8cbdcb.jpg

  • Hvala 4
Link to comment

Imam onu heliocare na kojoj pise spf 90, a u stvari je 50, u boji je kao bb krema, a to se nisam nado i ne volim i premasna je, otapa se 

Link to comment
On 22.6.2024. at 9:49, Stela said:

 

@Sandradjer pogledaj te prskalice u DM, tipa Balea i slicno, sigurno su povoljnije...jedino sto im je sastav verovatno losiji, ako na to obracas paznju.

I beg to differ - nemoj @Sandradjer, nije isto.

 

Imala sam tu Avene i koristila je leti za kadgod, nosila u torbi svuda sa sobom jer podnosim vrućinu. Fin proizvod.

Link to comment

najbolja stvar koju mozete da uradite za svoje lice je da uronite ujutro lice u ledenu vodu na par minuta.

 

zapratite me za vise saveta.

  • Haha 4
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

da to ne radim, misliš da bih se ikada probudila na vreme?! :fantom:

 

kako uranjas lice u led dok spavas? :D

 

 

  • Haha 2
Link to comment
17 minutes ago, nenad said:

najbolja stvar koju mozete da uradite za svoje lice je da uronite ujutro lice u ledenu vodu na par minuta.

 

zapratite me za vise saveta.

Koliko ledenu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...