Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

filipenko, koje je tvoje mišljenje o nexusu?
Razdvajam svoje lične kriterijume od opštih procena. Nexus je odličan uređaj, sasvim dovoljno dobar za široke mase. Sebi lično nikada ne bih mogao da uzmem 16:9 tablet jer sam se navikao na 4:3 još sa prvim iPadom, tako da ću sebi najverovatnije u nekom trenutku uzeti iPad mini, osim ako neka bolja kompanija ne uradi kvalitetan 7-inčni 4:3 tablet u Android izvedbi. Nažalost, samo je Prestigio tako nešto pokušao. Jbg, kad mi smeta 16:9 ekran u portrait modu i smatram ga suženim.Ali, Nexus je otprilike "to je to tu smo svi" uređaj u kategoriji 7-inčnih tableta - najbolji odnos svega što može da se dobije. Ne kažem da svako treba da ga ima, ali eto...
filipenko koje je tvoje misljenje sto meni ne radi usb adapter?
Lepo mi je mišljenje :kralj:
Link to comment
Razdvajam svoje lične kriterijume od opštih procena. Nexus je odličan uređaj, sasvim dovoljno dobar za široke mase. Sebi lično nikada ne bih mogao da uzmem 16:9 tablet jer sam se navikao na 4:3 još sa prvim iPadom, tako da ću sebi najverovatnije u nekom trenutku uzeti iPad mini, osim ako neka bolja kompanija ne uradi kvalitetan 7-inčni 4:3 tablet u Android izvedbi. Nažalost, samo je Prestigio tako nešto pokušao. Jbg, kad mi smeta 16:9 ekran u portrait modu i smatram ga suženim.Ali, Nexus je otprilike "to je to tu smo svi" uređaj u kategoriji 7-inčnih tableta - najbolji odnos svega što može da se dobije. Ne kažem da svako treba da ga ima, ali eto...
Kul.Hvala!
Link to comment

I šta će sad da radi sa 5 komada, da ih preprodaje? :PJel postoji neki način da se prepoznaju ti refurbished modeli na (crnom) tržištu?Meni se ne sviđa preterano ta ideja, to što je jedan ok ne znači da će i drugi biti, možda nije isti kvar bio u pitanju, svakako je mačka u džaku.Za 5000 više može se naći 32 GB model koji nije refurbished.Ako nekog zanima iPad mini, vidim da ovi imaju jako dobru cenu.

Edited by mr@ki
Link to comment
I šta će sad da radi sa 5 komada, da ih preprodaje? :PJel postoji neki način da se prepoznaju ti refurbished modeli na (crnom) tržištu?Meni se ne sviđa preterano ta ideja, to što je jedan ok ne znači da će i drugi biti, možda nije isti kvar bio u pitanju, svakako je mačka u džaku.Za 5000 više može se naći 32 GB model koji nije refurbished.Ako nekog zanima iPad mini, vidim da ovi imaju jako dobru cenu.
nece da ih preprodaje, treba mu za neki poso, nemam pojma tacno za sta, al nije ni bitno.mora da pise na uredjaju da je refurbished.moze, u pravu si. hehehe oni imaju uvek "najbolju cenu"
Link to comment

imam pitanje iz poslednje klupe, jel ipad mini (ili ipad uopste) svaka verzija ima SIM karticu ili to samo ove wifi+3G verzije? mislim, ne znam zasto bi je imala wifi only verzija...

Link to comment

Nema svaka verzija, nego samo cellular.Ali, ko što smo već pričali ovde, ti možeš da mu obezbediš 3G internet preko iPhone ako želiš. Ima personal hotspot opcija.

Link to comment

imam iphone 4 ali neotkljucan. retko ga koristim kao telefon posto ga otkljucavam preko one SIM-unlock kartice sto me neopevano smara uvek kada mu iscuri baterija, jer moram ispocetka celu proceduru. anyways, ne sljaka opcija zato sto mi treba resenje za japan a u iphone ne mogu da turim njihovu data karticu jer je kao sto rekoh zakljucan. vidim da mi je jedina opcija da tamo spalim 70e za personalni wifi router za 2 nedelje, na qrac ih nataknem tehnoloski.zapravo mi ovo treba samo za navigaciju, jel zna neko gde da ukradem jeftino neke offline mape za tokyo i kyoto za iphone? koliko je tacno da postoji neka verzija googlemaps koja radi na GPS a bez neta?

Link to comment

Googlemaps rade offline, ali mislim da ne rade offline navigaciju, u smislu da.ti viče levo desno. Ali radi kada mu zadaš lokaciju pa ti napravi spisak, na 107metru skreni levo etc...Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...