Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

Šta mislite o MY Audio Tabletima?Ima ih povoljno po Mađarskoj i našim oglasima. Moj prijatelj sada prešao sa Prestigio ( da niža klasa uređaja) i prezadovoljan je. Kaže da su bar 50% bolji od kineskog proseka i onoga đto se kod nas nudi za iste pare.

Link to comment
Jbt ovo kosta vise nego regularna nova 32GB verzija u normalnom svijetu :o
Definiši "normalan svet". Samo nemoj uzimati kao relevantnu cenu sa Google Store-a, koja važi u 12 zemalja sveta i uvek je out of stock :)
Link to comment
Definiši "normalan svet". Samo nemoj uzimati kao relevantnu cenu sa Google Store-a, koja važi u 12 zemalja sveta i uvek je out of stock :)
'bem li ga, ja kupio na Amazonu za nekih 248$ + 4$ shipping u juesej™
Link to comment

Pa dobro, 250 dolara je 250 evra u Evropi, što ti je opet cena trenutnog Nexusa i ovde. O tome i govorim. Ljudi kod nas imaju potrebu da rekalkulišu cene prema američkim, gde važe i posebne cene i posebne pogodnosti. Obaška što Google dotira proizvođačima ograničene količine svojih Nexus uređaja da se prodaju po nižoj ceni. I večito imaju neke frustracije zbog toga, koje su meni teško razumljive.

Link to comment
Nerazumem™. Meni u Evropi 250$ nije 250 evra.
Ako kupuješ redovnim putem (niko ti ne donosi iz JuEsofEj), transport, carina i pdv ti izadju na to: $250 u Google store-u se na vratima pretvori u 250 eur...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...