Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

izvinjavam se na dosadi ali me interesuje koliko brzo radi net kad se ovako reemituje?
U suštini sasvim pristojno za bilokakav normalan rad. Ja sam se kačio na remot desktop preko telefona, na razne VPN-ove, sve je to radilo japanski savršeno.
Link to comment

Uzmite free, kao imaš 14 dana free trial al možeš da ubaciš kod koji dobije svako ko skine app kojim produžuješ za još 28 dana. Samo idi na komentare na App storeu, svi kače kodove tamo. Eve vi moj kod: nnikbbndedpea pa ko prvi skine nek ga ukuca. Posle ću da kupim app ako se pokae baš dobro, 3$

Link to comment

skinula sam free da probam, za početak je mnogo sporiji od safarija (i ovo "plivajuće ukucavanje slova", wtf??)radi submachine ali dosta smotano, nije to to.u plusu -linkovi na fejsu nisu više pečatirani "access denied" stampom i reply box ovde mi je kompletan, sa sve smajlijima.a taj tab za ukucavanje koda sam ugasila, jbg

Link to comment

Daaaaaa, ovde imamo i smajlije.Ali neće automatski da kuca veliko slovo posle tačke i jesu smor ova plivajuća ukucavanja.a imate dole levo i mouse pad! :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...