Jump to content
IGNORED

nova vozacka dozvola


Ros

Recommended Posts

srpska posla <_< jos srpskija posla su da nisam mogao proslog avgusta da menjam staru za novu jer je "suvise rano". stara istice ovih dana (8 meseci kasnije).ali dobro,... mozda poguram negu vezu.a moze li mi roditeljka podici vozacku pa onda posla postom? malo bih se vozio po grckoj u junu.

Link to comment
srpska posla <_< jos srpskija posla su da nisam mogao proslog avgusta da menjam staru za novu jer je "suvise rano". stara istice ovih dana (8 meseci kasnije).ali dobro,... mozda poguram negu vezu.a moze li mi roditeljka podici vozacku pa onda posla postom? malo bih se vozio po grckoj u junu.
izvini na direktnom pitanju, ali..ti ne vozis u nemackoj?tj. koliko shvatam, dozvola ti sluzi samo za rentakar na odmoru? :D
Link to comment
izvini na direktnom pitanju, ali..ti ne vozis u nemackoj?tj. koliko shvatam, dozvola ti sluzi samo za rentakar na odmoru? :D
pa zasto bih ugasio srpsku dozvolu? bice i nemacka uskoro, ali ne moram staru ubiti.jesi li ti morao da vratis srpsku dozvolu kad si uzimao nemacku?
Link to comment
  • 4 weeks later...

mora se ipak cekati 10-ak dana.keva ce pokupiti i poslati postom. to sam mogao da isposlujem da ne moram licno podici, i da unapred pripremim sve za medjunarodnu.

Link to comment
da. morao sam
Da li se srpska moze zameniti za nemacku ili se polaze ponovo.Ovde se dozvola predaje samo tokom zamene, ali ne i tokom uzimanja nove [ponovnog polaganja]...
Link to comment
Da li se srpska moze zameniti za nemacku ili se polaze ponovo.Ovde se dozvola predaje samo tokom zamene, ali ne i tokom uzimanja nove [ponovnog polaganja]...
mora se (bar nesto) polagati.ako u roku od tri godine po stalnoj prijavi u nemackoj radis zamenu dozvolu mozes to obaviti mnogo lakse. ako prodje vise od 3 godine, onda moras ispocetka polagati.
Link to comment
Pa sto onda uzimaju srpsku dozvolu?
nema nista duplo kad svabe :)mada, kad bolje razmislim ja svakako idem od 0. ako prijavim da vec imam dozvolu to mi nista ne doprinosi. provericu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...