Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ali najjače je što su namestili utakmicu sa 'Ajdukom... :D Mislim da ovi iz Splita u ovom trenutku kopaju novih 12 raka na Poljudu. I da, toliko o tome da se ne namešta finale Kupa i to protiv najvećeg rivala.

Link to comment
Sto Hrvata je bilo u Nyonu na saslušanju, između ostalih i naš golman Turina nakon utakmice s Arsenalom, to je normalno, pa što? Ali, bio je tamo i Ćiro. Kad imaš Blaževića za kuma, ne treba ti ni četnik niti Ahmadinedžad. To što je Ćiro tamo ispričao ne bi nam napravio ni najgori neprijatelj, kazao je Zdravko Mamić.
Qiro vojvoda-basidži.
svom divnom bratu, 'koji ima 39 godina i nepovratno mu je uništen ugled', priča, nećete vjerovati, samo u superlativima. Tvrdi da je Mamić mlađi u UEFA-i dočekan sa svim počastima, u svojstvu svjedoka, da je inzistirao na detektoru laži u Nyonu i da je, naravno, u cijeloj priči potpuno nevin.U cijelom tom kolopletu tema - od EPH, Rukavine, mlade reprezentacije, jahte u Ičićima, Ike Buljana ('Sram ga bilo, neka ide čuvati svoju ženu da ne bi morao ganjati razne tipove po vrtu kada se vraća kući') - Mamić je na kraju ponudio i 100 tisuća eura svakome tko dokaže namještanje...
Miraleme, 10 000 komada te čeka..
Link to comment
rodjere, daj iskopaj kompletan snimak ovaj je mnogo skracen.
Tu je koloplet.edit:
Zagrebački Diamo angažovao je hrvatskog internacionalca Anta Rukavinu, koji je do sada nastupao za grčki Panatinaikos. Dinamo je 'zelenima' za Rukavinu navodno platio tri miliona evra.Rukavina je u ponedeljak napustio kamp PAO-a u Austriji i otišao u Zagreb. Dogovor o transferu postignut je kasno poslepodne, a na zvaničnom veb sajtu Dinama odmah se pojavila fotografija Rukavine u dresu zagrebačkog kluba.Navodno, Dinamo je za bivšeg napadača Hajduka i Šibenika Panatinaikosu platio tri miliona evra, što je za 200.000 evra više od sume za koju je Rukavina stigao u Atinu.
isuse.gifcry.gif Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Meni nije jasna potreba za namjestanjem utakmice protiv Hajduka od kog je Dinamo u normalnoj utakmici jaci za klasu. Istina u posljednjih par derbija se igra 1 govno od fudbala i zavrsavaju sa 0-1 gola ali opet cijenim da su mogli opusteno da ih dobiju i ne znam cemu cimanje ako su svi uzeli ukupno 1.4 miliona evra koji se spominju (na indexu cini mi se). Za te pare 1 Maminjo ne bi ni ustao iz kreveta.

Link to comment
Meni nije jasna potreba za namjestanjem utakmice protiv Hajduka od kog je Dinamo u normalnoj utakmici jaci za klasu. Istina u posljednjih par derbija se igra 1 govno od fudbala i zavrsavaju sa 0-1 gola ali opet cijenim da su mogli opusteno da ih dobiju i ne znam cemu cimanje ako su svi uzeli ukupno 1.4 miliona evra koji se spominju (na indexu cini mi se). Za te pare 1 Maminjo ne bi ni ustao iz kreveta.
Nece biti da je tako. Vidi sta pise u nastavku:U dokumentu koji poseduju „Sportske novosti" detaljno je opisan način na koji su Zoran Mamić, Ante Šapina i sudija Bruno Marić uspeli da režiraju finale hrvatskog kupa. Arbitar Marić je već u prvom poluvremenu isključio dva fudbalera Hajduka i dosudio penal za „modre". Inače, sudija iz Daruvara je od kontrolora meča dobio vrlo dobru ocenu (8.5). Mamić, Šapina i sudija Marić su navodno imali veliki broj pomoćnika, pa čak i kurire.Još nije poznato koliko je novca bilo u pitanju, ali prema tvrdnjama nemačkog državnog tužilaštva, koje je već zvalo Mamića, zarađena su 1,4 miliona evra. Taj novac je kasnije uložen na azijsko kladioničarsko tržište. Sa celom pričom upoznato je i rukovodstvo Hrvatskog fudbalskog saveza. Zorislav Srebrić, Vlatko Marković, kao i Damir Vrbanović uložili su sav svoj ugled da pokušaju da zataškaju, ali to im očigledno nije uspelo.Dakle, Maminjo je prvo cimnuo milku ipo, ali je i info prosledio Kinezima, koji su mu posle toga verovatno uzvratili nekom slicnom kombinacijom, pa se sve duplira...
Link to comment
Nadam se da će ovo stić na vrijeme, i da će ova prostačka gnjida i kriminalac nakon koje godine u zatvoru pred starost kopati po kontejnerima. Bojim se da neće biti ništa od toga, i da će se i dalje krasti npr. mojoj materi iz novčanika, a i meni u manjoj mjeri, da bi ovaj i njegova mafija živjeli ko kraljevi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...