Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

da vidis kako bi i ovi nasi bili ekstravagantni da ih grad/drzava dotiraju sa po 6 miliona eura godisnje
ma dzabe lova ako se ne rodis kao onakva budala. nije ni prvi ni poslednji koji je imao toliku lovu ali njegovi nastup je jedinstven.
Link to comment
da vidis kako bi i ovi nasi bili ekstravagantni da ih grad/drzava dotiraju sa po 6 miliona eura godisnje
Taj podatak me fascinira...koliko depresivan i apatican treba da bude prosecan purger koji bez gundjanja daje 6 milki u ruke ovom imbecilu? Lukic, Ilic i Bojanic u jednom coveku...Balkan je u kurcu, ali stvarno
Link to comment

To je covek koji svake godine obavi ozbiljne transfere i u evropskim okvirima, jedino jos Partizan sa ovih prostora donekle uspeva u tome. A i cova voli Srbe, zato ih stalno i spominje.

Link to comment
To je covek koji svake godine obavi ozbiljne transfere i u evropskim okvirima, jedino jos Partizan sa ovih prostora donekle uspeva u tome. A i cova voli Srbe, zato ih stalno i spominje.
Imao je srecu da mu šaka dopadne generacija Modrica i Eduarda, najbolja Dinamova generacija u poslednjih 20 godina. Pri tom, ni tada ništa nisu uradili u Evropi sem one tekme protiv Ajaksa, ali su ih bar fino isprodavali. Mamic je, medjutim, bio ubedjen da to nije sreca, nego da je on veliki igrac, pa je zaradjene pare brze-bolje raspickao na razne sammire, moralese i preplacujuci balvane tipa Mandzukica, a štedeci na prvim trenerima.Razmere štete ce biti utvrdjene tek kad Zagreb bude video ledja Bandicu.
Link to comment

Znaci, šabani su svuda isti. Tamo je situacija kao kad bi se Lukic i delije dopisivali preko medija(premda mi se cini da su vodje delija bar duhovitije od svih pomenutih)

Link to comment
  • 1 month later...

Zanimljivo, rekao bih da je pesimista u pravu. Mada, cinjenica je da ta Dinamova omladinska skola svake sezone izbaci nekog mladog igraca koji ima sasvim solidan kvalitet, ali ga veoma brzo i prodaju... U svakom slucaju, mislim da su kvalitetnija ekipa od nasih vecitih rivala.edit: Sad tek vidim da su razneli Koper.

Edited by casperbgd
Link to comment

Da su bili malo skoncentrisaniji, uigraniji, raspolozeniji...mogli su jos 5 komada da im uvale. Presmesna ekipa (mislim na Koper). Svaki drugi igrac ima bar 5 kila viska, ogromna kolicina nefudbalskih elemenata (kretanje na terenu, panicne reakcije svakih 5 minuta, fizicka sprema, potezi...) neshavtljivih za prvaka jedne drzave. Cak se i Mandzo naigrao, Etto je zabio nakon...verovatno se ni on ne seca kad je to zadnji put bilo. Dinamo, sem u prvih 20 minuta, apsolutno dominantan u svim elementima, ali i dalje sa mnogo mana, prvenstveno u zadnjoj liniji.

Edited by madball
Link to comment

Ne bih bio preveliki optimista da sam na mestu navijača Dinama. Istina je da ih vadi to što su u fazi uigravanja, ali problemi od prošle sezone ostaju. Mandžukić je odigrao vrlo dobro, ali je on uvek jak kada se pune timovi za klasu slabiji. No i pored svih nama su ubedljivo najkvalitetniji tim u ex-SFRJ.Zadnja linija je previše tanka. Štoperi su stari ili neiskusni, a bekovi tanki u defanzivi.

Link to comment

Moram da priznam da su me modri vrlo neprijatno iznenadili. Zajec, očito, zna svoj posao. Za razliku od prošle godine, kad sam ih priželjkivao u plej-ofu (iako nisam siguran da smo uopšte mogli da se sastanemo), ove sezone bi ih rado zaobišao u što širem luku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...