Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Kakve su sanse da drzava zauzda Bad Blue Boyse? Svakome je jasno da je ovo tempirana bomba, samo je pitanje momenta kada ce Dinamo da popije 1 poduzu suspenziju...
Samo pendrek pomaže. U Hrvatskoj u pravilu nema problema. Jednostavno treba zabranu odlaska na utakmice zakonski proširiti i na one koje se odigravaju u inozemstvu i 90 posto problema je riješeno.
Link to comment
  • 1 month later...

Koliko sam video u ovih par mečeva igrate 4-1-3-2. Sa 3 ofanzivna vezna. Sammir, Morales i Badelj. Anas bi vam dobro došao s obzirom da onda nemate zamene za ova tri igrača (bar ne tog kvaliteta).Ovo vam je čini mi se prava taktika za HNL. Punićete sve timove i to lagano, što ste i pokazali u prva tri kola.Kako ste zadovoljni žrebom za EL?

Link to comment
Koliko sam video u ovih par mečeva igrate 4-1-3-2. Sa 3 ofanzivna vezna. Sammir, Morales i Badelj. Anas bi vam dobro došao s obzirom da onda nemate zamene za ova tri igrača (bar ne tog kvaliteta).Ovo vam je čini mi se prava taktika za HNL. Punićete sve timove i to lagano, što ste i pokazali u prva tri kola.Kako ste zadovoljni žrebom za EL?
Po meni, ako Anas dođe, Mandžukić odlazi. Nisu baš isti tip igrača, ali nam Mamić lakše može prodati priču da je morao prodati đilokoša, ali je doveo zamjenu koja je barem jednako kvalitetna. makar izgleda da će oba Sharbinija ostati u Rijeci. Previše je tu interesa za normalan transfer.Ždrijeb je manje više ok, makar bi nam bolje legao Aktobe ili Sigma Olomouc. Dobra je stvar to što Škotima prvenstvo počinje tek u ponedjeljak i što drugu igramo u gostima, jer onda u pravilu prolazimo.
Link to comment

zanimljiva anketa na index.hr : Dinamo je izgubio jer:Nije imao sreće, primio dva glupa gola23,84% Red Bull bolja momčad15,43% Je klub s luzerskim mentalitetom60,72% Glasova: 7801

Link to comment
zanimljiva anketa na index.hr : Dinamo je izgubio jer:Nije imao sreće, primio dva glupa gola23,84% Red Bull bolja momčad15,43% Je klub s luzerskim mentalitetom60,72% Glasova: 7801
Malo je navijača Dinama koji znaju bilo što o povijesti svojeg kluba a koji neće reći da je Dinamo luzerski klub. Tradicija gubljenja utakmica koje su se morale dobiti je preduga da bi se tvrdilo bilo što drugo.
Link to comment

Ne bih da unosim nemir pred spavanje medj' crno belu populaciju, pa evo ovde da dam obavijest - sutra (cetvrtak) u 12:00 na HRT 2 kompletna snimka duela sa Maximira 1997. izmedju Croatie i PFC. Enjoy ;)

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...