Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kakava tekma u Vinkovcima. što bi se reklo za povjest. Dinamo je ponovo prvi i verujem da će ostati prvi do kraja. Psihički jako važna pobeda.Jel ovaj desni bek (Tomščak?) izbacio Etta iz tima ili je ovaj povređen?

Link to comment

Etto je stalno pomalo povrijeđen, ali je danas ipak počeo utakmicu. Izgleda da ipak ima malu prednost u odnosu na Tomečaka, ali mislim da će dosta igrati i zajedno, Etto kao desno krilo, Tomečak kao bek.

Link to comment

Ajde prvi gol mi je jasan, trčao po strani procenio da će sve da preskoči lopta i samo dao gol, ali šta je on tražio kod drugog gola u sred šesnaesterca Cibalije niko ne zna. Na kraju je i vratio asistenciju Sivonjiću...

Link to comment
Ajde prvi gol mi je jasan, trčao po strani procenio da će sve da preskoči lopta i samo dao gol, ali šta je on tražio kod drugog gola u sred šesnaesterca Cibalije niko ne zna. Na kraju je i vratio asistenciju Sivonjiću...
Pa dok smo ganjali rezultat praktično je igrao trećeg napadača, tek kad smo poveli se vratio na desnog beka.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Kakve su sanse da drzava zauzda Bad Blue Boyse? Svakome je jasno da je ovo tempirana bomba, samo je pitanje momenta kada ce Dinamo da popije 1 poduzu suspenziju...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...