Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Da, znam, kao neslužbeni raspad bivše države, zezala sam ArleKina želeći mu skrenut pozornost na 14. istog mjeseca kad je rođen pokojni precjednik Tuđman.Sve u službi provokacije. :zlasam:edit/Ne znam koji su igrači kasnije sudjelovali u kuršlusu, ali na milicajca je nasrnuo samo Boban. To se još smatra nekakvim simboličnim aktom otpora tadašnjem režimu koji je već bio na izdisaju.off/

Edited by Hannah
Link to comment
Da, znam, kao neslužbeni raspad bivše države, zezala sam ArleKina želeći mu skrenut pozornost na 14. istog mjeseca kad je rođen pokojni precjednik Tuđman.Sve u službi provokacije. :zlasam:edit/Ne znam koji su igrači kasnije sudjelovali u kuršlusu, ali na milicajca je nasrnuo samo Boban. To se još smatra nekakvim simboličnim aktom otpora tadašnjem režimu koji je već bio na izdisaju.
Bold 1 - eh, dok smo bili Franjkenštajn, evropski prvak nije mogao računati na pobjedu protiv nas na svom terenu. :( Još da se prije sjetio vratiti djeci Dinamo... :( Lijepo uzmemo kantu (osim ako se ova priča o bojkotu ne ostvari), a onda je odnesemo na mezar najvećeg partizanovca među dinamovcima i najvećeg dinamovca među partizanovcima. :( Bold 2 - kad šta hoće, opalio je milicionera čistog srpskog imena Refik. :lol: Koliko znam, dotični mu je halalio što ga je tukao. :)
Link to comment
:lol::lol: sunce ti jebem!
:Hail::lol: :lol: koji carevi.nadam se da ce engleskoj policiji poci za rukom da iskontrolishu bijesne navijache.
Link to comment

Posle prave drame oko budućnosti jednog od najboljih mladih igrača Luke Modrića, konačno je poznato da će on karijeru nastaviti u londonskom Totenhemu. Ugovor je potpisan kasno uveče u petak a transfer iznosi frapantnih 26 miliona evra. Poznato je da uprava londonskog kluba ne štedi novac kada želi nekog igrača, ali transfer Modrića iz Dinama je apsolutni redkord kluba.Za njega su bili zainteresovani gotovo svi veći premijerligaši, a pre samo nekoliko dana pominjan je mogući prelazak u Njukasl. Totenhem je bio konkretniji i tako će se Modrić pridružiti ekipi koju vodi Huande Ramos, a zvanično bi mogao biti prdstavljen pred meč Totenhema i Boltona. Totenhem trenutno na tabeli Premijerlige zauzima 11. mesto.

Link to comment
Znači, Tottenham prvak iduće sezone. :( Duet Modrić-Berbatov će silovati svaku odbranu, a ako još dovedu žigu... :o
Nazalost, ovaj trio je zabranjen Zenevskom konvencijom. :( Navijaci Celzija su proglasili dan zalosti.
Link to comment
Nazalost, ovaj trio je zabranjen Zenevskom konvencijom. :( Navijaci Celzija su proglasili dan zalosti.
Dobro, prodaće im Mamić Vukojevića - taman da zamijeni Lamparda. Tojest, ako ga Celtic prije ne odvede.Uglavnom, ovo izgleda kao kraj 1 ere pokušaja da se u Evropi nešto ozbiljnije napravi. Naravno, postoji mogućnost da Dinamo kupi 5-6 novih igrača za pare koje je dobio no, što bi rekao 1 Lipa, mrka kapa. <_<
Link to comment
Posle prave drame oko budućnosti jednog od najboljih mladih igrača Luke Modrića, konačno je poznato da će on karijeru nastaviti u londonskom Totenhemu. Ugovor je potpisan kasno uveče u petak a transfer iznosi frapantnih 26 miliona evra. Poznato je da uprava londonskog kluba ne štedi novac kada želi nekog igrača, ali transfer Modrića iz Dinama je apsolutni redkord kluba.Za njega su bili zainteresovani gotovo svi veći premijerligaši, a pre samo nekoliko dana pominjan je mogući prelazak u Njukasl. Totenhem je bio konkretniji i tako će se Modrić pridružiti ekipi koju vodi Huande Ramos, a zvanično bi mogao biti prdstavljen pred meč Totenhema i Boltona. Totenhem trenutno na tabeli Premijerlige zauzima 11. mesto.
sta ocekujemo u severnoj engleskoj... predpostavljam da se navijaca novog zamka vec organizuju i da tokom dana mozemo ocekivati barikade. Verovatno ce zaustaviti zilu kucavicu velike britanije bas na granici sa skotskom. mozda budu i neke medjunacionalne carke. Setite se samo vlade capljica i sta se desilo bivsoj jugi posle njegovog transvera. Ovo je vec ozbiljno...
Link to comment

Evo potvrđeno da je za 26 milja ojra. Sad da se pokretač topica i ini pospu sa pepelom. Engleske novine ovaj tansfer uspoređuju sa najvećim na otoku uopće:Rooney u United došao za 27 milijunaTorres u Liverpool 26 milijunaHenry iz Arsenala prodan za 24 milijunaDrogba u Chelsea 24 milijuna

Link to comment
Evo potvrđeno da je za 26 milja ojra. Sad da se pokretač topica i ini pospu sa pepelom. Engleske novine ovaj tansfer uspoređuju sa najvećim na otoku uopće:Rooney u United došao za 27 milijunaTorres u Liverpool 26 milijunaHenry iz Arsenala prodan za 24 milijunaDrogba u Chelsea 24 milijuna
samo da ga na kraju ne uporedjuju sa rebrovim, grabbijem, vianom...enivej, to su englezi, mosh im uvaljati igracha za mnogo vishe od onoga sto vrijedi. ne kazem da modric nije dobar igrac, ali nije toliko dobar...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...