Jump to content

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ovčiji otoci je zvaničan termin u hrvatskom jeziku. I meni je bilo presmešno kad sam to prvi put primetio. Ali onda sam dobio objašnjenje da je na srpskom znakovnom jeziku isti takav prevod.

Link to comment

evo, kazu na tv nova da i nika kranjcara ocekuje veliki transfer - arsenal ga zeli i to za 19 meleona funata. yeahright... :rolleyes:

Link to comment
evo, kazu na tv nova da i nika kranjcara ocekuje veliki transfer - arsenal ga zeli i to za 19 meleona funata. yeahright... :rolleyes:
Odlično Crounchie igra i uopće me ne bi začudilo da završi u nekom top klubu premiershipa.
Link to comment
Grozim se što moram pisati na ovom topicu al samo za Arlekina. Sjećam se da je spominjao jednu izgubljenu nadu. cool.gifStrijelci
Da, da, Terkeš trpa nemilosrdno. žiga HNL-a, samo par decimetara niži. :Hail:Inače, kad već spominjemo 1 HNL - izrečena kazna Mariju Andričeviću za start nakon kojeg su Hajdukovom desnom beku Pelaiću pukle obje kosti potkoljenice. 6 mjeseci neigranja (otprilike toliko će pauzirati i Pelaić) + nešto love. Uzeta mu je olakotna okolnost to što je Pelaić rekao koju finu za njega, inače bi dobio i dužu kaznu.
Link to comment

Arlekino, da li sam ja to dobro video u pregledu HNLa da se i dalje igra fudbal na stadionu u Zadru, i posle pogibije onog fudbalera?edit: videh onaj start na potkolenicu. Kriminalno :ph34r: Ne kapiram samo kako je taj britki štoper uspeo da dobije potres mozga tom prilikom?

Edited by pacey defender
Link to comment
Arlekino, da li sam ja to dobro video u pregledu HNLa da se i dalje igra fudbal na stadionu u Zadru, i posle pogibije onog fudbalera?
Da. Valjda kontaju da su šanse da slučaj Čustić ponovi do kraja prvenstva mikroskopski male, a onda će se nešto poslije sezone mijenjati. :ph34r: <_< Mister No valjda zna više, tj. jel se nešto pokušalo mijenjati.
Link to comment

Nikakav problem; timovi će taktiku promeniti za taj stadion. Igraće se kroz sredinu, prepoznatljivom igrom kratkih pasova. Jebote, koj užas. I ti fudbaleri koji razmišljaju o verovatnoćama stvarno nisu normalni. Ko ih jebe, zaista, kada pristaju da igraju. Onaj mali nije imao pojma da to može da se dogodi. Ali nakon toga, čudi me da ljudi iz saveza nisu odlučili, barem radi kupljenja poena iz čistog oportunizma, da banuju stadion.

Link to comment

Dakle (pfuj na kom topicu ja postiram), vidimo se u finalu kupa, 7. i 13.Inače, danas je Ćiro na pressici nakon Zagrebovog poraza "nabijao na k... sve one koji misle da netko treba spašavat njegovo trenersko mjesto", da bi kasnije rezignirano procijedio "ja ću otić". :D Divan je.Arle, prognoziraj. Usput, čekamo te u Longfiledu. :wicked:

Edited by Hannah
Link to comment
Dakle (pfuj na kom topicu ja postiram), vidimo se u finalu kupa, 7. i 13.Inače, danas je Ćiro na pressici nakon Zagrebovog poraza "nabijao na k... sve one koji misle da netko treba spašavat njegovo trenersko mjesto", da bi kasnije rezignirano procijedio "ja ću otić". :D Divan je.Arle, prognoziraj. Usput, čekamo te u Longfiledu. :wicked:
1.Da, prava šteta što je Hajdukov topic zaključan zbog prevelike gužve. :(2. 2:1 za Hajduk u prvoj, 4:0 za Dinamo u revanšu. šta god bude u Long FiELdu :P, sjeti se da je 13.5. dan kad dinamovci tuku. :wicked:
Link to comment
1.Da, prava šteta što je Hajdukov topic zaključan zbog prevelike gužve. :(
Kao prekaljenoj domoljuPki, bilo bi mi žao da se otvori topić o još jednom rvackom klubu, pa da se ponovi praxa kao na ovome; 20 stranica, od toga 19 ipo stranica sprdanja i ismijavanja. :D Hajdučki topić? Neka hvala, neki drugi put, neki drugi forum.Btw, ovo za datum nisam skužila...ali znam da je dan iza rođen najveći dinamovac naših naroda i narodnosti. Hint: Veliko Trgovišće, hrv. Zagorje....specifičan politički diskurs...enough? :) :štovateljicaocadomovine:Kup je vaš, take it. Bijedna nama to utjeha. :mellow: P.S. U Longfieldu se zahuktava. :D Edited by Hannah
Link to comment
Btw, ovo za datum nisam skužila...ali znam da je dan iza rođen najveći dinamovac naših naroda i narodnosti. Hint: Veliko Trgovišće, hrv. Zagorje....specifičan politički diskurs...enough? :) :štovateljicaocadomovine:
13.5 je bio dan bezbednosti u bivsoj SFRJ, a jos uvek je u Srbiji. To je i dan kada su navijaci Dinama prekinuli utakmicu sa Zvedom na Maksimiru i pobili se sa policijom. U tuci su ucestvovali i neki igraci Dinama (Boban i... ne secam se vise ko), pa je posle Boban bio suspendovan i nije isao ne svetsko prvenstvo u Italiji 1990-te.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...