Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Gledao sam sinoć prilog o tom nesretnom slučaju u Zadru. U gostima je bila ravnateljica nekakvoga ureda koji izdaje licence za prvoligaški fudbal u HNSu. Ona mora biti smenjena, direktor stadiona takođe, i svi koji su ikada potpisali papir na kojem stoji da je stadion bezbedan za igru. O daljim krivičnim aspektima priče je već teže pričati. Mogu zamisliti kako je onom mladiću što ga je izgurao. Klasičan nesretni slučaj, start kao milion drugih tog vikenda diljem evrope i sveta. A opet, tragičan.

Link to comment
Pusti ti Lucane, sta je sa Varazdinom? :rolleyes:
Bojler.Inače, Dinamo traži zamjenu za 1 Modrića. Spominje se i Florin Cernat koji je u Hajduku na posudbi, a pod ugovorom je sa Dynamom. Iz Dynama u Dinamo bi mogao za par miliona eura.
Link to comment

Ovog vikenda, 6 utakmica prije kraja, Dinamo osigurao 3.uzastopnu titulu. Pobjeda kod fenjeraša Međimurja 2:1, uz konstataciju da je Kelava spašavao pobjedu. :mellow: Soldo nije uhavizao tim, onaj blesavi Tadić aka JoTa je trebao biti snajperist jer svaki put pogodi golmana, a odbrana je i bez Schildenfelda loša.Sve u svemu, valja naći kakvu-takvu zamjenu za Modrića, naći napadača kakvog Bog zapovijeda, Mamiću obući prikladnu košulju i sve će ići kako treba.

Link to comment

Mali trol, ali ovo je najbliži topic za moj post. Sjećate se Joea Simunica? Jeste, onaj što je dobio 3 žuta kartona i jedan crveni na istoj utakmici, pri čemu je napravio još i brat bratu 2 dalja faula za crveni, od čega 1 u 16. Nikad neću zaboraviti scenu kad dobija drugi žuti, pa govori suigraču - šuti, šuti. Gledam izvještaj s posljednjeg kola bundeslige. Joe daje izjavu na korektnom njemačkom, ali s onim krkanskim akcentom odajući čovjeka, koji zna što je i otkud je - Dobro, ako hoćete da čujete da sam ja kriv za gol, jesam, ja sam kriv. I ćao đaci. Onda idu snimci s tekme, a u prvom planu scena kako nekompromisni Joe ruši tipa pred vlastitim golom zahvatom drvosječe. Ne volim mlitave igrače. Zato jedva čekam euro da vidim iskre pod Joevim kramponima.

Link to comment

Колико се ја сећам извода из медија њега су слали код психијатра због насилих стартова на утакмицама...Иначе сматрам га веома интелигентним играчем...

Link to comment
Nogometaši Dinama u svoju europsku kampanju opet kreće vrlo rano, dakle već 15. ili 16. srpnja kada će igrati prvo pretkolo Lige prvaka. To je tek nešto više od dva tjedna od završetka Europskog nogometnog prvenstva u Austriji i švicarskoj. Za sada su poznata neka od imena mogućih Dinamovih protivnika.To su: Llaneli (Wales), Pjunik Jerevan (Armenija), Bate Borisov (Bjelorusija), Dudelange (Luksemburg), Levadia Tallinn (Estonija), Aktobe (Kazahstan), Runavik (Ovčji otoci).
Isuse, Ovnujski otoci
Link to comment
:lol: Genijalno! Mada to je prije za Sabanometriju. Ovaj topik je o tome koliko desetina milijuna vrijedi Modric i da li ce u Real ili Mancester...
Link to comment

Koliko znam, nazivaju ih Farskim otocima... a ovo je zaista za WTF!!!MiddleClass rece da se vratimo na temu... uz postovanje svih kvaliteta Luke Modrica, te bajke su identicne pumpanju cene Jovetica, pa cak i Vucinica... vise mi je muka od slusanja selidbe svakog igraca u ManUtd i Real...Ne znaci da nece dobiti jaku cenu, ali price ludog Mamica da i 50 miliona nisu dovoljni za takav talenat moze jos samo da deli sa Cirom Blazevicem (koji se isto tako ubio kada je doziveo neuspeh sa Iranom!) cool.gif

Link to comment
Isuse, Ovnujski otoci
WTF je "Ovcji otoci"? Farska ostrva?
:lolol: Liči na prijevod Odiseje od Johnnyja štulića. Usnulog Odiseja iskrcaše na Itaku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...