September 3, 20205 yr 15 hours ago, levi said: dosta se izglupirao Dinamo sa Bjelicom, rekao bih Najgluplji potez u bližoj historiji kluba. Prvi put u 40 godina je Dinamo izgledao kao zajeban evropski tim.
September 3, 20205 yr 3 minutes ago, MiddleClass said: I toliko je bio dobar da je zavrsio u Osijeku? izgleda da je dobio bas velike pare, madjari izgleda trpaju u taj osijek kao nezdravi. dobice i super stadion, vec je pri kraju. Edited September 3, 20205 yr by Nikodije
January 23, 20215 yr On 2.9.2020. at 23:07, levi said: Nenad Bjelica u naredih 48 sati postat će novi trener NK Osijek izgleda da je ovo opet ona sezona kad Dinamo neće biti prvak kakva je priča sa ovom Goricom? prvo su mrknuli Osiijek, a sad hoće i Dinamo igra im Ognjen Mudrinski Edited January 23, 20215 yr by levi
January 31, 20215 yr izgleda da je ovo opet ona sezona kad Dinamo neće biti prvakNapeto.U sledeća tri kola se rešava. Dinamo ima bolji raspored, ali nešto u klubu škripi.Sent from fav toy
January 31, 20215 yr On 23/01/2021 at 18:41, levi said: izgleda da je ovo opet ona sezona kad Dinamo neće biti prvak Ovo je opet ona sezona kad Hajduk nece biti prvak
October 16, 20214 yr Rijeka - Dinamo ludilo Trenutno 3:2, bilo 3:0, pa dva penala, pa poništen gol Još 15 minuta, biće svašta
Create an account or sign in to comment