Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Ja mislim da ovo uopšte nema veze sa bilo kakvih htijenjem da se dovede Jurčić, jednostavno Maminjo je vjerovatno poslije utakmice sa Zagrebom uletio u svlačionicu, rekao ovom Čačiću "jebi se i ti i tvoja taktika, nemoj u ponedjeljak dolaziti na posao više" uz vjerovatno neko spominjanje ćerke, sestre, majke, zeta i svih ostalih, a onda je u ponedjeljak, nakon popijene tri kave i peglanja koksom rekao "čekaj, pa mi nemamo trenera, koga da dovedemo sad... Hm, titula je ionako obezbjeđena, od LŠ i LE nema ništa, dajte mi nekog ko ne košta puno ništa i zna svih trideset slova... Znam! Zovite mi onog Jurčića!" a onda je ovaj beskičmenjak jeda dočekao da ponovo vodi nešto što liči na ozbiljan klub. Druga opcija je bila da sam Maminjo ili burazer mu sjednu na klupu, ali onda nema ćefa u tjeranju trenera, mada, kakav je Maminjo ludak, vjerovatno bi se popičkao sam sa sobom prvom prilikom.

Link to comment

Jurčić je za Dinamo praktično besplatan. Vjerojatno ga još uvijek plaćaju po prvom ugovoru, a u, zha njega, najgorem slučaju po drugom.A budući su Čačiću produžili ugovor prije mjesec dana, on je očito novo rješenje nakon Jurčića.

Link to comment
Ako se na aerodromu svuče u gaće i dovede tamburaše, možeš biti siguran u to
ti pricas o maminju, koji se ocigledno siba dobrim koksom. a ja sam prico o kruni jurcicu, koji se izgleda udara nekim sranjem.treci-put-kruno-jurcic-novi-je-trener-dinama-sluzbena-vijest-504x335-20120415-20120409192214-4546011d3ba71a2b4c1548d2c5716eb0.jpg Edited by Bright Billy
Link to comment

misel podrzao maminja! bravo za platinija, stvarno treba jebati huligane koji rade protiv dinama i maminja.

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...