Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Ja još ne pratim footy. Pošto sam morao da izaberem tim prvo sam kao navijao za Geelong jer mi se učinilo da su crno beli.
Onda mi je neko skrenuo pažnju da je Collingwood crnije belji od Geelong i eto me u boganskom taboru :-)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Noskič šatro ne prati sport, ali nije se zbunio kada mu je Roksi nabacila volej :)

Ajde priznaj da strepiš Noskiču! Zamisli taj urnebes da Boganski Divovi [GWS (Greater Western Sydney) Giants] pobede u finalu sutra u inat umišljenim Melburnijancima! Trgneš jednu ekološku ljutu, izletiš ne kroz vrata ili prozor već direktno kroz neizolovani papirni zid na ulicu, zagrliš se sa neznancima, pevate red GWS himne red Internacionale, svako malo opalite koji rafal u nebo, kritična masa je tu, počinje revolucija! A Gojko, Stojko i ostale bitches from Bondi and surrounding beaches vam u strahu prepisuju nekretnine!

Link to comment
On 27.9.2019. at 14:46, ObiW said:

Ko o čemu, Crnogorac o revoluciji. :fantom:

 

Ništa od revolucije čObi, sramotno izdanje Sidnisajdera u finalu. 114:25, sve je jasno i onima koji pojma nemaju šta je to Australian rules football.  

Link to comment
On 27.9.2019. at 18:25, Leia said:

Di ces, u tazbinu?

 

vala vise i to da dozivimo :D it's gonna be a happyhappy day! ovde cemo da serviramo sampanjac i kokice u tu cast. evo ja volontiram - pravim kokice! 

 

jer upsut, bice zanimljivo posmatrati proces neminovnog povratka u mrsku plutokratiju.

 

2 hours ago, peralozac said:

Ništa od revolucije čObi, sramotno izdanje Sidnisajdera u finalu. 114:25, sve je jasno i onima koji pojma nemaju šta je to Australian rules football.  

 

provela dan u enklavi koju to malo zanima (i to bas u collingwoodu :lol:) kad ono tiho na sve strane, niko ni dza ni bu - zakljucila da nista od pehara ovog puta.  

Link to comment

https://www.fastcompany.com/90338071/we-make-325000-a-year-and-feel-like-we-live-paycheck-to-paycheck

“We make $325,000 a year and feel like we live paycheck to paycheck”

 

the horror! ne klikcite na spoiler ako nemate jak stomak

 



COUPLE IN THEIR LATE THIRTIES WITH TWO KIDS UNDER FIVE LIVING IN ATLANTA, MAKING MORE THAN $300,000 A YEAR

Annual income: 

Gross salaries & bonuses: $325,000

401(k) contributions: -$18,500

Supplemental 401(k): -$4,960

Deferred compensation: -$31,000

Taxes & other payroll deductions: -$85,695

Net salaries: $184,845

 

Annual expenses: 

ROTH IRA contributions: $11,000

Private preschool (for two children): $33,288

Babysitting for after school and nights out: $6,000

Mortgage: $19,448

Home maintenance/improvement: $12,000

Property taxes: $3,844

Home insurance: $2,117

Car insurance: $1,300

Gas: $2,400

Vacations (one to two big ones + weekend trips): $15,000

Life insurance: $3,000

Children’s lessons: $2,400

Clothes: $5,000

Charity: $7,500

Other expenses (gyms, car repairs, etc.): $8,000

Additional savings (retirement investments): $50,000

Leftover: $2,548

Link to comment

Mislim da im je to neka vec varijanta penzije. Uglavnom, bilo mi smesno da neko ko ostavlja 50k godisnje sa strane kaze da se oseca kao da zivi paycheck to paycheck. Glavni problem koji ljudi imaju je u glavi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...