Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

To te kvalifikuje za 50-60K. Budi srećan da si se nekome uvalio za pare koje si rekao.

 

Pa i jesi u pravu, imam drugi posao u magacinu, koliko volis ljudi sa kvalifikacijama koji rade za manje od toga sto si ti naveo.

Samo sto i to za sta sam se uvalio nije dovoljno da se pristojno zivi u stanu sa dve spavace sobe na rentu blizu posla na pola sata vozom od centra.

 

A tebe pretpostavljam beogradski ETF bachelor kvalifikuje za platu od 300k u startu jelte?

Edited by noskich
Link to comment

Enterprise PMO ti je jedan od poslova - naslov koji u stvari ne postoji za radno mesto - ti si neki project admin koji popunjava billable hours i sprema project reports?

 

Sad mi je jasnije zašto “nema toliko specijalizovanih poslova” za tebe.

Link to comment

Enterprise PMO ti je jedan od poslova - naslov koji u stvari ne postoji za radno mesto - ti si neki project admin koji popunjava billable hours i sprema project reports?

 

Sad mi je jasnije zašto “nema toliko specijalizovanih poslova” za tebe.

 

To je naziv odeljenja. A radi se svasta. Ne bavimo se sa billable hours, to radi finansijski tim.

Link to comment

Auh, došla teška artiljerija ovde, bojle da kidam nalijevo. Javlja mi se da je samuraj od Pots Pointa zaključio da mu poslovna perspektiva za ćerku u Japanu ako i završi fakultet ne dobacuje mnogo dalje od kuvanja u restoranu, pa je rešio da se za svaki slučaj na vreme sprema za povratak u rasistički Sidnej.

 

Što se noskicha i njegovog PMO tiče, ima toga u većim firmama, to je ekipa koja na nivou korporacije propisuje procese kojih kasnije obični PM treba da se pridržavaju, tako da ima smisla što piše.

 

SaE

Link to comment

Auh, došla teška artiljerija ovde, bojle da kidam nalijevo. Javlja mi se da je samuraj od Pots Pointa zaključio da mu poslovna perspektiva za ćerku u Japanu ako i završi fakultet ne dobacuje mnogo dalje od kuvanja u restoranu, pa je rešio da se za svaki slučaj na vreme sprema za povratak u rasistički Sidnej.

SaE

To moja žena radi kao chef u Thai restoranu. Žena, ne ćerka.

 

Pošalji ti tvoju decu na kuvanje, naše su ambicije veće.

A ni kuvanje nije loše, deca joj probaju ručak svaki dan, njima je Thai egzotika. Kada nam dođu na sleep-over, slikaju obroke i šalju kući da im roditelji vide kako žive ljudi koji svaki dan jedu u Thai restoranu - u svojoj kući.

Link to comment

Ne treba - usput sakrij detalje kontakta sa LinkedIna u onom screenshotu. Lako te je naci (nisam pokusavao).

Naravno da ga je lako naci  - i tebi bi lako nasli da hoces da dodjes na svinjske kolenice i pivo negde pred (djavolji) Bozic. 

Dobro, ove godine ce da bude i zelena salata bez 'dresinga' za vegane i vegAtarijance... 

Zivot k'o zivot... 

Link to comment

To moja žena radi kao chef u Thai restoranu. Žena, ne ćerka.

 

Pošalji ti tvoju decu na kuvanje, naše su ambicije veće.

A ni kuvanje nije loše, deca joj probaju ručak svaki dan, njima je Thai egzotika. Kada nam dođu na sleep-over, slikaju obroke i šalju kući da im roditelji vide kako žive ljudi koji svaki dan jedu u Thai restoranu - u svojoj kući.

Pa sta da radi, sirotinja, kad nije videla ni burek ni cevape?  Ni na slici, ne?? 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...