Jump to content
IGNORED

Bluz


kapetanm

Recommended Posts

Bio mnogo dobar koncet u Muhi Zone B zahvaljujući gošći na usnoj harmonici (svirao je i Pera Džo i usput je usmeravao). Dve usne harmonike daju tom bendu opaku zanimljivost, još da ubace hamonda i bog da ih vidi.

Link to comment

Zove se valjda Jovana i mnogo je slatka. Usrala se bila kad je pričala sa Bezuhom i Perom Džom za stolom u kafani (a oni su se oduševili zbog nove face na sceni). Završila je flautu na akademiji (plus master negde u Italiji), ali su joj očigledno interosovanja mnogo šira. Kažu da mnogo lepo peva, ja sam je upoznao preko prijatelja pre godinu dana dok je još uvek imala samo želju da svira sa Perom Džom.

 

Ima energiju i hrabrost za scenu, objašnjavala je Bezuhi posle koncerta da su na akademiji imali predmet kako se muzički odgovara na izazov drugog instrumenta, a Bezuha joj je par puta bio postavio izazov.

 

Videćemo šta će biti s njom, ima svoj bend, nemam pojma kako se zove, zaboravio sam da je pitam.

Link to comment

Fenomenalno i peva, visestrana je devojka...inace uzor da pocne s harmonikom bila joj je Ana Radzic. Prve nastupe je imala sa Travelin Cats, koji su u to vreme redovno svirali u Sinermanu.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...