Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Buldozer "Pljuni istini u oci", originalno izdanje, Alta, hvala ebayu za ovu bagatelu!!!!

 

nemam sliku, omot je nesto drugaciji od kasnijeg Helidonovog izdanja, deo gde je "Svaki covek ima svoj blues" sa Titovom fotkom je kasnije zamenjen.

Link to comment

Hej Kiriću, jesi gledao/slušao nekad Whitehorse iz Melburna?...Bili pre par nedelja u Bgd, pravo niotkuda...prilicno fascinantan/brutalan performans uzivo, neki sludge/doom al usporeno do maksimuma+pevac izgleda scary a tako i "peva"...Znam da nije tvoj zanr,al cisto da proverim...

Link to comment

Buldozer "Pljuni istini u oci", originalno izdanje, Alta, hvala ebayu za ovu bagatelu!!!!

 

nemam sliku, omot je nesto drugaciji od kasnijeg Helidonovog izdanja, deo gde je "Svaki covek ima svoj blues" sa Titovom fotkom je kasnije zamenjen.

Pošto, ako nije tajna?

Link to comment

Nisam nikad cuo za Whitehorse, sumnjam da su bili ovde, mnogi australijski bendovi nas zaobilaze, jer se ne isplati da lete ovamo.

 

beattakeshi, bilo je US$29 sa postarinom ukljucenom u cenu. ploca u M- stanju, omot ostareo, ali ne pohaban, ni ja nisam mogao da verujem...

Link to comment

Apollo Creed, lazem, gledao sam ih u Melburnu 2007, tacnije svirao sa njima. pevac je drzao Missing Link Records prodavnicu, Pete se bese zove, dobar lik. nakon svirke se zamalo potukao sa svojim bubnjarem...

Link to comment
  • 2 weeks later...

ma, plastika je od nekog drugog singla :D

 

ako budes nabavljao ovaj Distress/O.C. split, ucipio bih se i ja za 1 kom

ovaj drugi ce valjda uzeti ortak na distro

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...