Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Poštena mi je kuća, jašta, na razne načine :)

 

 

 

DSC_0357.jpg

 

 

Volim zakasnela otkrića. Ko zna gde bi me odvela da sam je čuo pre deset, petnaest godina?Hm, možda nigde.Omot za Easter je medju najboljim omotima, ikad. Imam dva (vrljava  <_< ) primerka, pa je jedan završio na zidu.yes.gif

 

 

Link to comment

Namenski, to je odličan gramofon i za čisto audiofilske svrhe.

A može lako i da se tvikuje da zazvuči još bolje. Pride, neuništiv je.

Doduše, sad mu je cena malo skočila, kao i svim gramofonima.

Moj je iz 1996 godine, ja sam treći vlasnik, prethodni ga je koristio strogo u audiofilske svrhe. Platio sam ga 200 evra pre tri godine.

Sad, jbg, ne može da se nadje bez 350-400. Napumpali mu cenu bolidi po forumima.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Polomio sam zidni sat prosle subote/nedelje.... Da bih izbjegao odlazak u Ikea-u ili sl., dosjetih se:

 

i59eviwt.jpg

 

Kod god da su "Giba i Orfeji", posluzili su necemu mozda i po prvi put u zivotu. Nadam se da nisam oskrnavio neki raritet, mada sumnjam, jer mi je plocu, ako se dobro sjecam, uz narudzbinu poslao neko for free. Jos jednom se isplatilo sto rijetko kada bacam stvari. 

Link to comment

ja još uvek živim bez gramofona ali sam juče premestila neke ploče u svoju sobu, obrisala omote, poređala ih i već se osećam mnogo bolje. moraću još uvek samo da ih gledam ali i to me usrećuje.  :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...