Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

51UDTY9UEEL.jpgne znam koliko puta sam obavezan da preslusam pre nego sto javno deklarisem da je ovo sokantno precenjena ploca.mogla bi mozda da se takmici u roky bootleg ligi, al ni tu ne bi bila sampion. za oporavljanje ide:9b_969802_0_ReverendofKarmicYouth.jpg:wub:
Link to comment

pa to je zanimljiv komentar, zapravo vezan za moj... jer ja s laneganom s vremenom sve vise imam upravo obrnut problem. sve u startu zvuci impresivno, ali vremenom mi sve vise fali pesama na mnogim njegovim albumima... osim na field songs i eventualno whiskey... [koji su zajedno snimili]johnson svako nema glas ko lanegan, ali mi je ovo mnogo dugotrajnija ploca... evo vec vise od 15 godina kad god je [s vremena na vreme] pustim iznenadim se kako ne zastareva.

Link to comment

To i ja mislim (za Lanegana) - interesantno je da najvise volim bas te iste albume (Field Songs/Whiskey for...) Posle toga, najbolje su mi ML kolaboracije (sa onom malom plavusom, a posebno sa Soulsavers). Nisam ranije znao za ovog Mikea (nisam pratio Dinosaur Jr, mimoislo me to nekako). Odmah "vidim" da su dobre pesme, malo je aranzman u nekim pesmama mozda too busy (ovo sam ukrao sa allmusica, ali slazem se s tim). Glas mu je odlican, ali ML je u tom domenu ipak jedinstven (sto je u stvari zapanjujuce s obzirom koliko stotina hiljada/miliona ljudi peva).Ja ipak volim tu agresivnost (kod pevaca), recimo na Mermaid Avenue (1 & 2) bukvalno svaka pesma koju peva Billy Bragg mi se vise svidja od one gde su Wilco tj. Jeff Tweed (jel tako bese) in charge. Zato sto Billy ima taj "attack" u glasu, nemoguce ga je ignorisati.

Link to comment
DSC_0357.jpgVolim zakasnela otkrića. Ko zna gde bi me odvela da sam je čuo pre deset, petnaest godina?Hm, možda nigde.Omot za Easter je medju najboljim omotima, ikad. Imam dva (vrljava <_< ) primerka, pa je jedan završio na zidu.yes.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...