Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Sama ploca nista novo. Nisam ni obracao paznju gde su se njihovi snimci pojavljivali, ali na unutrasnjem omotu se nalazi diskografija. Neverovatno! Sve to pise i na cd-u ali ovako poredjano .... Krajem osamdesetih i tokom devedesetih za njih su znali samo hc posvecenici, a u medjuvremenu ispadose najvazniji hardcore band sa ex-YU prostora. Koliko ljudi je obacilo dalje od njihovog ep-ja? Eh taj crust.

post-2713-13406084943809.jpg

post-2713-13406085051415.jpg

post-2713-13406085156333.jpg

Link to comment
kakav je zvuk? donosi mi covek plocu za 5-6 nedelja, nadam se da je dobra...
bolji zvuk nego na lp-ju organiziran kaos, a losiji od cd-a harmonija. organziran kaos je losije rezan, ovo je mnogo bolje masterovano i rezano mada su snimci iz tog perioda sami po sebi krsh.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nedavno objavljen 7" ep grupe VVHILE. Crni i beli vinil. 450 din. komad. Ako neko zeli da kupi neka se javi da mu prosledim kontakt. Moguce je preuzimanje u centru Beograda. Moze se preslusati na http://twintoe.bandcamp.com/album/vvhile-is-vanity-7Omot odlicno uradjen + na pausu odstampani tekstovi. Sve lepo upakovano. Drago mi je da vidim ovakva izdanja. Od proslogodisnjeg izdanja Threesome, mislim da je ovo jedini ovdasnji vinil vredan paznje (nemoj da je neko spomenuo Jarbole).

post-2713-13433817425297.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • 2 weeks later...

Indy, tzv doom, dakle Black Sabbath na 3 obrtaja, sporo, tesko i depresivno. unutra ima jos bolja fotka, moze i na netu da se nadje...

Link to comment
fak mi! a-strana standardno poznato dobra, b-strana neverovatni demosi!!!440x440-c.jpeg
a jel ima šanse da ovo ripuješ i baciš na šklou npr?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...