Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Za one koji ne znaju o cemu se radi, industrial band iz Rijeke, tekstovi Let3 sa prve ploce, muzika najpribliznija onome sto su radili Strelnikoff, samo malo sporije. Iako nigde na omotu ne pise, 100% sam siguran da jednu od pesama peva Prlja iz Let3.

post-2713-13384791981812.jpg

post-2713-13384792079054.jpg

Link to comment

jebeno dobar album. slusao ga kao klinac, pa ga zaboravio, dobio plocu od ortaka pre nekoliko godina, bacio je u zapecak, izvadio pre nekoliko meseci i vrteo masu puta. aranzmani za desetku!

Link to comment
meni je ovaj omot (i spoljašnji i unutrašnji) kao klincu značio sve na svetu.
Drugar mi kupio kasetu za rodjendan. Rekao mi je iskreno: "Nemam pojma šta je ovo, sviđa mi se omot, liči na Dart Vejdera" Sutradan pustim, zvuk katastrofa, jedan kanal znatno jači, hard rock, pa ja takvu muziku ne slušam!Ali... svidelo mi se. Mnogo mi se svidelo! Do danas jedini hard rock lp koji zaista volim. Sva sreća pa mi niko tih godina nije poklonio Дип Парпл...Danas našao vremena, krenuo sa M. Davisom, pa pošto je na B strani ove ploče odličan sešn sa Coltraneom iz 1958. godine, povežem sa T. Buckleyem i nastavim sa M. Gayeom, a onda poželeh da čujem Inner City Blues i od Working Week.

post-1454-1339020998249.jpg

Edited by klimt
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...