Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

shefe, jel stigao Paraf? ako jeste, jel "Rijeka" preskace?
nisu. zajeb bio u posti kada sam slao novac. zaboravila curka da zalepi jeroplanom, pa je putovalo pony expressom. poslao mi tek pre dva dana. javim cim stigne. nepravda sto se nista od holywooda nije pojavilo na vinilu. np:
Link to comment
nisu. zajeb bio u posti kada sam slao novac. zaboravila curka da zalepi jeroplanom, pa je putovalo pony expressom. poslao mi tek pre dva dana. javim cim stigne. nepravda sto se nista od holywooda nije pojavilo na vinilu. np:
aj ne budi lenj, pa baci na mediafire (nemoj na rapid, nemam pro, ima da se skida danima).
Link to comment
aj ne budi lenj, pa baci na mediafire (nemoj na rapid, nemam pro, ima da se skida danima).
nije problem. samo od ponedeljka neki dan. do ponedeljka nisam ziv ...
Link to comment
pesma preskace na traci, pa i na svakoj ploci. nije lose odradjeno, moglo je mnogo bolje...
ne znam na sta mislis kad kazes preskace. nema preskakanja u klasicnom smislu, cini se samo da na pocetku ima nesto sto lici na deo koji nedostaje. mozes li da snimis taj preskok? da li je isto i na cd-u?ja sam generalno razocaran omotom. papir je tuga. jedan od omota je stigao lose zalepljen, jedan unutrasnji omot je sa strane pukao, ima i tragova transporta. dosta los kvalitet papira i nazovimo to kartonom. ovo dole i danas odlicno zvuci.

post-2713-13308146583315.jpg

Link to comment

preskace i na CDu, takva je traka. mada, kod mene nije, znasvecnastamislim...pa, dobro, nije omoto bas tako los, ali sto text na hrvatskom??? zar ce vise od 20 nasih ljudi to da kupi?

Link to comment
aj ne budi lenj, pa baci na mediafire (nemoj na rapid, nemam pro, ima da se skida danima).
http://www.mediafire.com/?9i9fa99jwjc15t5http://www.mediafire.com/?03itwjpwb1l3dvsU prvom fajlu su dva studijska, a u drugom fajlu su dva live albuma Hollywood Rabotnika. Moj rip. God Bless Yu i Bootleger sam pozajmio originale, mada mislim da malo zavijaju pa cu probati uskoro da ripujem sa mojih presnimaka iz davnih dana. Interesovalo bi me misljenje po pitanju ripa. Da li moze nesto da se poboljsa?np: ovo mi bas onako smesno. mozda je imalo smisla kada je snimljeno, a sada ... prelazim na np u rubriku za cd-ove.

post-2713-13309870849069.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
ne budali. iskopiraj mi inserte i ljuljni originale u plavu bebicu :wub:
Za cetvrtinu para prve plave, nasao jos jednu i kupio :blush: (neko se dobro zeznuo postavljajuci Buy Now opciju). Nova plava (u super stanju) ima i inserts, tako da ces crnu dobiti sa original inserts. Plocu sam kupio da bih jednu od njih prodao, ali sada kada je stigla...tesko. Neka je za crne dane.U medjuvremenu:p1020069kopie.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...