Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

to im je valjda jedini na vinilu. izdali neki poljaci. imaju jos jedan 7" ako se ne varam, ali to nemam.edit: sada vidim na discogs da nije jedini vinil ... jeste druga pesma je sosstiglo danas :)

post-2713-13287089343013.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
ovaj desno singl tatojeb! to je jedan od 10-ak "ostataka" preko 200 komada koji su isli sa omotom. ovaj je rucno radjen ;)
a šta je to?
Link to comment

i ja slusam, al' se ne hvalim ;)danima vec ide "Astral Weeks", konacno nadjoh na vinilu po pristojnoc ceni. remek-delo, kao sto svima treba da bude poznato...

Link to comment
i ja slusam, al' se ne hvalim ;)
pohvali se recimo sa slikom onog vinila na kome su intervjui el. org i gordi. interesuje me da li imaju omote i slicno.ja to ne dozivljavam kao hvaljenje. ako nekoga na muzickom forumu treba da bude sramota sto ima original, jbg. meni su super price o lepkiranju, licitiranju, gramofonima, delovima i strasti za vinilom. a te slicice koje se objave ovde nisu merilo nicega. da nije tih slicica ashik ne bi dosao do robne kuce, a ja ne bih znao za neke vinile unisona i red uniona.zato, samo napred, iglajte se.
Link to comment

ma, salio sam se. mada, kose hvai sam se kvari :)nemam ja taj ElOrg, prosledio mi Igor koji je radio SexA. sada mi je prosledio Idole, Vlada prica o Odbrani, kacim upravo.

Link to comment
ma, salio sam se. mada, kose hvali sam se kvari :)nemam ja taj ElOrg, prosledio mi Igor koji je radio SexA. sada mi je prosledio Idole, Vlada prica o Odbrani, kacim upravo.
to! baci link kada zavrsis upload.iznenadi nas ovde nekim arheoloskim nalazom. ima dosta interesantnih stvari, a da se i ne zna za njih. npr. onaj psihodelicni safet isovic. ono mi je bilo totalno iznenadjenje. kao disciplina kicme 1969 :D Edited by wayfaring stranger
Link to comment
znas za Paraf demose LP sto objavljuje onaj isti like sto je radio UBR i ZD?Idoli ce da budu na blogu cim nadjem vremena...
dobio sam jutros poruku. ne znam kako ce to zvucati? narucicu, lako ce promeniti vlasnika ako bude neki krsh. kaze da debeli vinil u gatefold omotu tezi oko 400 grama. tezak frizbi cool.gif
Link to comment

ja te snimke imam vec nekoliko godina, ali nisam smeo da sirim. zvuce fenomenalno. mada ja imam oko 70 minuta materijala, ne znam koliko je zavrsilo na ploce. ima hrpa neobjavljenih pesama. u svakom slucaju, sumnjam da je vinil ispao zajebano...

Link to comment

Jedna od najdrazih mi ploca:Uranus - 1995 - Disaster By Design 2x7" (The Great American Steak Religion)Znaci Kanada! Iz nepoznatih mi razloga band na netu u medjuvremenu nazivaju i "Union of Uranus". Na gitari poznata licnost, vlasnik kojekog manje/vise bitnog labela i gitarista His Hero is Gone-a i Tragedy-a, Yannick Lorrain. Ali His Hero is Gone kao referenca ne mora bas nesto da znaci, mnogo ljudi koji vole HHIG iz nekih razloga ne vole Uranus, valjda im previse emo :fantom:. Jos se sjecam zasto sam narucio plocu...u prvom katalogu prodavnice ploca "Green Hell" iz Münster-a (tada rupi na bukvalno 20 kvadratnih metara, ove godine mnogo vecoj rupi sa Award-om za najbolju prodavnicu ploca u Njemackoj) u recenziji/reklami je pisalo "Rorschach meets Neurosis" sto je tada bilo dovoljno. Bilo bi i danas, samo sto im danas ne bih vjerovao ;)...ud7oe.jpghttp://www.youtube.com/watch?v=anFWFQh9ZbIhttp://www.youtube.com/watch?v=axUOri5Bzyg&feature=related

Link to comment

Iako bas ne delim muzicki ukus sa B_B-om uvek me raduju njegovi, veoma interesantni postovi.U kasne sate nakon uspavanke od boks meca Vitalija Klicka malo ovdasnjih Billy Childisha, dvojac bez kormilara, sjajan minimalisticki blues

post-2713-13296098425335.jpg

post-2713-13296098518113.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Iako bas ne delim muzicki ukus sa B_B-om uvek me raduju njegovi, veoma interesantni postovi.
Hvala :) , i ja pratim tvoje pisanje a i pisanje ostalih i naucim stosta, a i naletim na stvari koje mi se svidjaju, a nisam cuo za njih ili sam ih jednostavno iz ko zna kojih razloga ignorisao.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...