Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Hvala dobrom Samaricaninu sa Limunda koji je 31 ili 32 godine cuvao ovu plocu neslusanu. Mislio sam da je neka ispala, posto obicno na licitaciju idu malo slabije ocuvani primerci. Upravo slusam i ne mogu da verujem ... novo, do sada neslusano. @ holden ... jos jedan cd koji kupih na licitaciji (za male pare) moze da zameni tvom drugaru Bolivia r'n'r jer su na ovom disku prva tri singla Idijota. E sad, ako je problem mala razlika u pesmama ... ako nije problem siguran sam da negde u Sloveniji ili Kroaciji ima ovoga. Pogotovo u Kopru gde je centrala. Predpostavljam da ove klasike odavno ima u kolekciji. Ako treba rip, javi.Kud Idijoti – Single Collection Vol.11 Maja 2 Kad Sunce Opet Zađe 3 Cirkus 4 Vesna: A ) Ratna Pjesma B ) U Haljini Roza 5 Lutke Na Koncu 6 O' Bella Ciao 7 Kako Da Živim Bez Para 8 Hoćemo Cenzuru 9 Vajk Na Bolje 10 Preživjeti ( We Remember Marjeto )Kud Idijoti – Bolivia R'N'RA1 Darwill A2 Daj, Daj, Daj A3 Tko Zna... A4 Maja A5 Kad Sunce Opet Zađe A6 Cirkus A7 Ratna Pjesma B1 Lutke Na Koncu B2 O' Bella Ciao B3 Kako Da Živim Bez Para B4 Hoćemo Cenzuru B5 Vajk Na Bolje B6 Preživjeti (We Remember Marjeto)

post-2713-13273615412265.jpg

Link to comment
Hvala dobrom Samaricaninu sa Limunda koji je 31 ili 32 godine cuvao ovu plocu neslusanu. Mislio sam da je neka ispala, posto obicno na licitaciju idu malo slabije ocuvani primerci. Upravo slusam i ne mogu da verujem ... novo, do sada neslusano. @ holden ... jos jedan cd koji kupih na licitaciji (za male pare) moze da zameni tvom drugaru Bolivia r'n'r jer su na ovom disku prva tri singla Idijota. E sad, ako je problem mala razlika u pesmama ... ako nije problem siguran sam da negde u Sloveniji ili Kroaciji ima ovoga. Pogotovo u Kopru gde je centrala. Predpostavljam da ove klasike odavno ima u kolekciji. Ako treba rip, javi.
jbg, trazi bas vinil. fala u svakom slucaju.
Link to comment

Od Red Union do Red Unison samo jedno slovo, ali bi se Assuck naljutio ;) empejac se sigurno već naljutio.Salim se. Nemoj neko da je ovo ozbiljno shvatio :huh: Nego, kam gi nastup na pomenu zrtvama Novosadske racije? AntiFlašistička akcija je zatajila.Mora se priznati da vam ploce zaista izgledaju odlično. Neću ponovo da hvalim shaped disk, ovde je crveni vinil, odlična nalepnica na vinilu, odlično urađen unutrašnji omot. Drago mi je da još neko poklanja pažnju tim detaljima jer se na ploči itekako vide. Većina bendova je srećna što uopšte imaju vinil pa su omoti i propratne stvari samo skarabudž.Off: Izgeda da sam uspeo da ubacim vinilnog crva Concrete Wormsima. Sve su šanse da će novi album, koji uskoro snimaju, biti objavljen na vinilu.

Link to comment

samo ti namiguj, ploce Red Unisona polako prelaze u raritäte. znas vec kako ide kada se bend raspadne. javi se kad naletis u ove krajeve za svoje parce istorije :)

Link to comment
2pr753n.jpgsto se vise slusa, sve bolje zvuci.edit: javicu se. dolazi zmago oko 5. februara u ove krajeve pa stizu i lunari. bices duplo srecan :)edit2: @ assuck - naleteo sam na tipa koji ima kutijicu punu singlova robne kuce, ali bez omota. ispunice ti se jos jedna zelja. Edited by wayfaring stranger
Link to comment
  • 2 weeks later...

ja sam taj LP dao nekom, mada ne zalim previse...nego, koja je neka realna cena Patareni/Buka split singla, te Patareni "Back to the roots" albuma? da ne nudim lokalcu vise nego sto kosta...

Link to comment
ja sam taj LP dao nekom, mada ne zalim previse...nego, koja je neka realna cena Patareni/Buka split singla, te Patareni "Back to the roots" albuma? da ne nudim lokalcu vise nego sto kosta...
Ovaj album Lunara je stvarno odlican. Patareni-BRuka ovde dostiže nenormalne cene, mada niko ne kupuje. Svi nesto racunaju na prodaju preko. Mislim da je cena veštački podignuta. Ko to kupuje osim možda nenormalnih Japanaca. Ponudi mu da proda po nabavnoj ceni ;) Nego, da li je stigao Studeni?
Link to comment
niet jos, a UBR?Japanci ne kupuju to - tamo sam za smesne pare kupio hrpu Patarena/Tutti Pazzi ploca..
Ni UBR. Javljam cim dobaci do ovih krajeva.Znaci oko Patarena mrtva trka. Gvidove ploce i Patareni imaju nenormalne cene, a niko ne kupuje. Srele iska za singl Patarena 100 evra.http://www.kupindo.com/Ploce/9271189_PATARENI-TMP-Debilana-Session-7-EPSvi su u sleeping modu pa mogu da sviram

post-2713-13285727645809.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...