Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Ploče čiji sam tzv. prvi vlasnik su uglavnom takve.Borghesia zvuči perfektno! Jedini, vrlo sitan minus za ovo izdanje je mala promena u podomotu.Ako si primetio, nema tekstova na italijanskom. Umesto njih, na tom segmentu, pored postojeće dve, ubačene su još dve fotografije. Ne verujem da su nastale kad i album, naročito desna. Time se narušava rad Dušana Mandića (član Irwina) koji je koristio slike iz njihovih video radova. FV ZALOŽBAhttp://www.discogs.com/viewimages?release=244142DARK ENTRIEShttp://www.discogs.com/viewimages?release=2560234

Link to comment
Danas ove 4n15xqp.jpgBorghesia je Dark Entries reizdanje.
imam i ja Branku Parlic. bio super koncert u SKC-u, ne smem da kazem pre koliko vremena. secam se da se prodavala ploca u holu posle koncerta zajedno sa La Stradom, a ja siromasko imao para samo za jednu.
Link to comment
imam i ja Branku Parlic. bio super koncert u SKC-u, ne smem da kazem pre koliko vremena. secam se da se prodavala ploca u holu posle koncerta zajedno sa La Stradom, a ja siromasko imao para samo za jednu.
Imam La Stradu, a nemam Branku. E sad, ili ti meni prodas Branku ili ja tebi La Stradu cool.gifedit: Stvarno su ploce sa slike ne ocuvane, nego nove. Moja greska je bila sto nisam odmah po kupovini stavio La Stradu u zastitnu foliju pa su je susedne ploce malo obojile.Kada smo vec kod Borghesie, ne slusam ali da pitam, ovaj vinil ima "urodjenu" manu. Prva ili druga pesma na drugoj strani je lose rezana, kao da je neko nabacio shellac rukom. Ima li neko ovu plocu i slican problem?

post-2713-13264816396471.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
nema na cemu, Strance p.s. :fantom:
i drugi put :) nisam video odgovor sinoc, tek sada .... kada budes dosao u ove krajeve ce popijemo Branku.edit: Cekamo Trashomija da ovde baci post. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Omiljeni treš!2v7tnqr.jpgJe li strendžeru, ova moja Mašinka (Beograd Disk) je drugo izdanje ove dole (Sportska knjiga) ili je možda obrnuto?http://www.discogs.com/Ma%C5%A1inka-Luki%C4%87-Obren-Pjevovi%C4%87-Apolo-9/release/2442880

Link to comment
Omiljeni treš!Je li strendžeru, ova moja Mašinka (Beograd Disk) je drugo izdanje ove dole (Sportska knjiga) ili je možda obrnuto?http://www.discogs.com/Ma%C5%A1inka-Luki%C4%87-Obren-Pjevovi%C4%87-Apolo-9/release/2442880
Ne znam koje je po redu od tri njena izdanja. U svakom slucaju druga dva su mnogo "kvalitetnija" :) Da je omiljeni tresh, itekako jeste. Nema boljeg na vinilu. I Mica je na stepeniku ispod Mashinke, iako je Obren pravio pesme i za Micu, koja je karijeru zapocela sa Obrenovim pesmama. Obren je genije :Hail: Omoti jesu genitalni, ali ovo chuti ... neprocenjivo.R-2442880-1297699865.jpegR-2713807-1297711792.jpeg
Link to comment

Ova ploca koju imam i ona ciji si ti omot okacio (na kojoj pise Apolo 9) su identicne.Sadrze 4 pesme:Apolo 9Jos sam mlada i zelenaJa sam jaSavremena zenaZato te i pitam koje je prvo izdanje.Evo kako moj primerak izgleda sa druge strane.Mrzi me sad da slikam, nadjoh na netu.masinka.jpg___________ ↑ DRVENI KREVET :)

Edited by klimt
Link to comment
Zato te i pitam koje je prvo izdanje.Evo kako moj primerak izgleda sa druge strane.Mrzi me sad da slikam, nadjoh na netu.
Nemam pojma. Prvi put vidim ovo tvoje izdanje. Na zalost nemam ni jedan njen ep. :( Nisam izlicitirao Apolo 9 na Limundu. Glupo mi da dajem pare za dobro ocuvan omot. Ako budes prodavao ili hoces da menjas javi.Ima jos par primeraka Studeni Studeni. Moze sutra isporuka u Beogradu.
Link to comment

Ne prodajem i ne menjam Mašinku. Nekim slučajem naleteh na jako dobro očuvan vinil. Mislio sam da je uzmem samo "za ukras" i da eventualno pustim tek kad osposobim rezervni gramofon, ali kad je stigla nisam odoleo.PROVERI PM!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...