Jump to content

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

čuj severnjaci za bacanje, mats gustafsson odatle došao, pa motif, atomic, jacob anderskov...nije da nema. istina je doduše da mi ne ležu e.s.t. i tord gustavsen kao danas verovatno najpopularniji predstavnici skandinavske mlađe/srednje generacije.nego da se vratim na temu - act ima svega 4 vinila u ponudi, no poslednji je izvanredan:1262190703-1258722711_vijay_iyer__historicity_2009.jpg

Link to comment
taj ću da uzmem kad bude rasprodaja
Uzmi sad, plati kada bude rasprodaja :) Taj Laibach na discogsu vredi koliko hoces. Nisam ni znao. Jos uvek imam ploce Laibacha, ukljucujuci i taj vinil. Vidim pre neki dan da mu je cena od 40-100 evra.Kad Ras spomenu severne lepotice, gledao sam Varttina u Pragu pre koju godinu. Na slikama dve od tri izgledaju prelepo, a uzivo jos bolje, i stas i glas. Prosto pozelis da si deo severne ledene scene :wub:
Link to comment

danas se pazarilo:Cheap Trick Live at the Budokan plus DReam PoliceMikis Teodorakis Phaedra soundtrackRun Westy Run LP na SSTneki Beach Boys dupli LPZZ Top jebemliga kako se zove iz 1972 gde je "Just got paid", a mrzi me da ustajem da pogledam naslovneki kanadsku polu-prog rock bend, takodje me mrzi da ustajem da overim ime...pre neki dan slagao ploce po abecedi/nekom logicnom redu, i moram da priznam da ima dosta dobrih, te nesto losih ploca u kolekciji...

Link to comment
oh da, losa ideja :(smislicemo neki drugi nacin
Ploca stigla...na carinu. jos nisam podigao, jer imaju uzasno radno vrijeme. Prvi put da ploca koja dolazi iz US zavrsi na carini i to naravno ova, za koju sam dao najvise para do sada. Navedeni razlog je: vrijednost robe nije istaknuta na paketu. Vjerovatno paket nije poslao kao "gift" :frust:
Link to comment
Ploca stigla...na carinu. jos nisam podigao, jer imaju uzasno radno vrijeme. Prvi put da ploca koja dolazi iz US zavrsi na carini i to naravno ova, za koju sam dao najvise para do sada. Navedeni razlog je: vrijednost robe nije istaknuta na paketu. Vjerovatno paket nije poslao kao "gift" :frust:
to mora da je znak, posto sam ja ovaj klappcover BOLD platio 23 umesto 15 evra zato sto je paket poslat sa invoiceom unutra, i nije napisano da je gift. osurili su nas za carinu dodatnih 25e :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...