Jump to content

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

ako je uopšte doneo nešto dobro
nirvana, mudhoney, tad, soundgarden, pa i green river. verovatno sve u nekom trenutku trpano u grunge. malo li je? lose li je?
Link to comment
nirvana, mudhoney, tad, soundgarden, pa i green river. verovatno sve u nekom trenutku trpano u grunge. malo li je? lose li je?
primedba se naravno odnosila na sve što je grandž zaista doneo (tugaljivu kvazirokersku estetiku), a ne na par odličnih bendova kojih bi bilo, ovako il' onakone znam ko su green river?bujodrag mi uleteo s leđa sa ovim p.j. :)
Link to comment

Pearl Jam dobar band? Nisam znao.Ras je danas seksulano orijentisan prema celom pravcu. Sta fali grunge-u? Bolje da je i to "mainstream alternativa" nego sve ono sto je sledilo posle toga. Zahvaljujuci grungeu otkriveni su mnogi sjajni noise bandovi (citaj Amphetamine Reptile records) i mnogi inace sjajni koji ne spadaju u zanr (Jesus Lizard, The Walkabouts, Wipers (reklama u Spinu kaze da su nedostajuca karika izmedju The Sonics i Nirvane),.....), ali su bili zanimljivi. Da ne govorimo o ponovnom otkrivanju uzora. 90% grunge bandova su kao glavni uzor navodili Black Sabbath sto je za respekt.Bujodrage, nema sanse da izlicitiras Masinku Lukic :P

Link to comment
Bujodrage, nema sanse da izlicitiras Masinku Lukic :P
Ali, ali....pa.... nije za mene već za stvarno dobrog forumaša.Nemoj da si tvrda srca, mi smo je prvi videli.plakanje.gif
Link to comment
Ali, ali....pa.... nije za mene već za stvarno dobrog forumaša.Nemoj da si tvrda srca, mi smo je prvi videli.plakanje.gif
A-ha. A ko je prvi licitirao? Nema sanse. Prosli put mi je izmakla zbog gluposti, sada je branim smrtom :)edit: ne znam ko je izlicitirao, ali definitivno u tom stanju singl ne vredi vise od 450 din. pojavljuje se s vremena na vreme pa ce biti jos sansi. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...