Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

I jedan i drugi gresite, no to je vase pravo. Sto se tice druzenja, ne interesuju me forumi, radije se druzim sa realnim ljudima koji ne kriju svoj identitet, a na netu me interesuje zabava. Svaka rasprava na netu se pretvori u svadju, a svako ko kaze svoje misljenje koje se ne slaze sa vecinom biva prokazan. Zobg toga mi je Warn status 10%. Ljudi ne trpe da je neko drugaciji od njih i da ima pravo na drugacije misljenje. Na forumima lako isplivavaju duboke frustracije, i ljudi, krijuci se iza nickova svasta pricaju. Pratim i neke druge topike, ali ne ucestvujem u postovanju, a bubnjar, nadam se da se vidimo na picu pa se ispricamo. Onda ces steci pravi utisak o meni. A o cemu da pricamo na muzickom forumu? Posao mi dozvoljava dosta slobodnog vremena, a i obaveze me vezuju za kucu (servis racunara) pa sam malo vise aktivan nego inace ;)

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
I jedan i drugi gresite, no to je vase pravo. Sto se tice druzenja, ne interesuju me forumi, radije se druzim sa realnim ljudima koji ne kriju svoj identitet, a na netu me interesuje zabava. Svaka rasprava na netu se pretvori u svadju, a svako ko kaze svoje misljenje koje se ne slaze sa vecinom biva prokazan. Zobg toga mi je Warn status 10%. Ljudi ne trpe da je neko drugaciji od njih i da ima pravo na drugacije misljenje. Na forumima lako isplivavaju duboke frustracije, i ljudi, krijuci se iza nickova svasta pricaju. Pratim i neke druge topike, ali ne ucestvujem u postovanju, a bubnjar, nadam se da se vidimo na picu pa se ispricamo. Onda ces steci pravi utisak o meni. A o cemu da pricamo na muzickom forumu? Posao mi dozvoljava dosta slobodnog vremena, a i obaveze me vezuju za kucu (servis racunara) pa sam malo vise aktivan nego inace ;)
nesto si me pogresno shvatio. nista nisam zlonamerno rekao, a RL sam pominjao jer si turio moju fotku. joke gone bad, i guess
Link to comment
nesto si me pogresno shvatio. nista nisam zlonamerno rekao, a RL sam pominjao jer si turio moju fotku. joke gone bad, i guess
Ali si dobro maskiran ;) Ne vide ti se oči, a oči su ogledalo dushe cool.gifJesi li se raspitao za još snimaka JAIBO!?igod.jpg Edited by wayfaring stranger
Link to comment
51RV37clhWL._SL500_AA240_.jpgApsolutni love za reizdanja sa nalepnicom back to vinyl!Najpre sam mislio još jedan od slogana izdavačkih kuća, ali nakon što sam par komada kupio, neka je slogan to zaista jesu originalni albumi pažljivo ponovo utisnuti na vinil. Preporuka za kupovinu.Ovaj Moondance razvaljuje, a cd će da gleda kontejner sa unutrašnje strane.I prilog za temu o kaverima:http://www.youtube.com/watch?v=nzjzackVBpAhttp://www.youtube.com/watch?v=cpPSBzGEklE Edited by Ras
Link to comment
Ovo i Bernays Propaganda, a možda i još ponešto što sam zaboravio može da se pazari u Pinball Wizardu. Cene su oko 1100din.
Ima i za manje kod izdavaca, pa ko je propustio, ima popust i dobije bonus plastike/a na vise kupljenih naslova. Doduse, Zika ima minimalnu zaradu po vinilu tako da je za plocu-dve najbolje otici u Pinball. Meni doneli xexexe, a izdavac dolazi za dva dana u Beograd, pa ko je zainteresovan ..... danas opet slusao oba Don't mess with Texas, odlicnido2lah.jpg

Dok nije dosla muzicka urednica73knlf.jpg

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
imamo istu portiklu
Pa da napravimo fan club. Ima nas puno :) 2mecns9.jpg1448rbn.jpgJedina veza izmedju ova dva izdanja je sto su 10". This Faint line je dobar post rock,a LC, pa zna se. I nije bas najsrecnija kombinacija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...